Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 749: İleri! Ruffian Ordusu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pica'ya kılıcı yakıştıramadım la :S Ben normal halindeyken de yumrukla dalar diye düşünüyordum.

O değil de 20 gün bekleyeceğiz la :S

Sanji'ler en iyi ihtimal arc sonu gelirler bizimkileri almak için.Sonra da parti falan yapılır işte klasik.

Adam böyle bir muhteşem bir boss ve tayfası inerken 4 hasır şapkayı boş geçecek la resmen Allah bildiği gibi yapsın seni Oda.

Bunu geç bir de üstüne Tamago ve Pekoms bunları bir güzel dövmüş olabülü :D

Tamago ve Pekoms eğer as adamlarsa sanji gitti :( ama bencd değiller çünkü yonkou nun as adamları luffy nim linline saydırmasına izin vermezdi bence

Tamago ve Pekoms eğer as adamlarsa sanji gitti :( ama bencd değiller çünkü yonkou nun as adamları luffy nim linline saydırmasına izin vermezdi bence
Biri 330 m diğeri de o civarlardadır muhtemelen hatta tahminin Tamago daha iyi.Yani ikisi bir dalarsa bizim dörtlüyü yerler as olmaya gerek yok.Orada monster trio vardı ebelerine atlarlardı bizimkiler.Ama gemide Nami var tek yer.Brook var tek yer.Kaldı Chopper ve Sanji.İkisi de fazla dayanamaz yerler bu ikisini de.Ki bahsettiğim Tamago ve Pekoms ha bu seviye veya daha üst seviye başka adamlar da olabilir gemide.Yani iş sakat hacı.En iyisi tüymek orada.

o değilde zoro'nun yüzü gülüyor sahnelerde sonunda karşıma sağlam bir rakip çıktı sevinci heralde ya da ora reis yine zoro'yu zorlamadan galip çıkaracaksa buradan o zaman sizin dediğiniz gibi Tomago ve Pekoms as adam olmayabilir ve sanji'ye de onları indirtebilir bi nevi denge kurmuş olur.

picanın eline kılıç vermek zorlama olmuş gerek yoktu bence meyve gücü ve hakiyle savaştırabilirdi picayı.meyveyi başka türlü nasıl kullandığını görürdük.ama sağlam bir kılıç ustası ise pica işler değişir.

749 bölüm yorumu @

- kapak inanılmaz hosuma gitti.:D dadan uyuyor ve rüyasında ace-sabo-luffy ile ilgili bir anısını görüyor.kesin bir seyle kavga etti haylazlar,luffyden kan gelmiş onu gösteriyorlar dadana...

- elizabelloda bos adam değilmiş,yani yumrugu tam sarj olmadanda epey güçlü. chinjao zaten epey ünlü bir korsan, zamanında garpın ününü duyup ayagına gittiği bir adam. ikisi koca kolu, un ufak ettiler.

- e.oda, luffyle birlikte devam eden grubun gücünü övmüş.ideo,orlombus,cavendish,bluegilly,sai,boo ayrılmıs.ideo acıkca, güclü adam gönderin diyor...

- ikinci saldırı gelmeden önce, elizabello ve chinjao hissediyorlar. tam saldıracaklarken,zoro kol yenilenmesini nasıl yaptıgını bilmediklerini, bosuna enerji israfı yapmamalarını söylüyor ve saldırıdan kacmayı tercih ediyorlar.

- pica orda oldugu sürece yukarı cıkamayacaklarını kabul ettikleri sırada,ki zoroda nasıl ana bedene ulasacagını çözememiş. artık luffy sansındanmı, yoksa kenbunshokuyla hissettimi bilmiyorum.ama picanın kafaya grizzly magnumu koydugu gibi göcertip,gercek vucudu ortaya cıkardı :D grizzly magnum gercekten amiralden kan getirecek bir saldırı,herkez apısıp kaldı orada saldırının gücünü ve etkisini görünce...

ayrıca boganın üstünde,abdullah ve jetle eglenmeleri güzeldi. e.oda hileci olarak gösterdigi adamlara, iade-i itibar yapıyor gibi göründü bana...

- zoro, daha önce picaya hiç bir sey yapamamıstı. çünkü orjinal bedene ulasamamıstı.bu sefer luffy sayesinde, orjinal beden ortaya cıktı ve zoroda,şimdi insan gibi göründün dedi vede herkezin tahmin ettigi gibi rakibide net belli oldu; pica vs zoro.

- sonra, pica seviyesinde bir adam,kılıcını savururken,luffynin gelip,bogayla birlikte 3 adamı kaldırıp saldırıdan kacması ve arkasına bakıp,picayı afedersiniz seylemeden :D ben ilk gidiyorum deyişi süperdi. çünkü zoronun geldigini muhtemelen hissetti ve zoronun cevapta süperdi,yeah bunu bana bırak...

- bölümdeki en güzel iki replik; kesinlikle bu adam tanrının bir yoldası :ehe: tanrı(bknz;usopp)

ikincisi ise; hasırsapkayla işim var diyen picaya,zoronun su sözü;benim kaptanım senin gibilerle muhatap olmaz yigen,şimdi gelde ifadeni alayım pavarotti :ehe:

- spoilerla ögrendigimiz gercek ise;doflamingonun gercek bir kardeşi varmıs,yanlıs anlamadıysam ailenin bası oymus ve law ona borcluymus. yani,büyük bir iyilikte bulunmus lawa,benefactoru en iyi öyle tanımlarız.aynı aokijinin unutmadıgı,garpa olan borcu gibi birsey sanırım. sonuc itibariyle, corazonu doflamingo öldürdügü için,lawda triger kayısını koparmıs.

750 tahminler @

teach,burgessi arar,tüm tayfasıyla görünür. denizde linlin, sanjiyi kafasından tutmus yere vuruyordur,diger tayfa üyeleri kanlar içindedir. drake kaidouya rapor veriyordur,poseidonun yerini ögrendim,ama bir problem var adayı hasırsapka koruyor... red force ve moby dick yan yana yüzerlerken,shanks marcoya dresrosaya ne kadar kaldı diye sorar. dragon komutanlarını toplamıstır,3 tane amiral gibi adamı etrafında,sabo dresrosa için yeterlimi diye sorduklarında,oglum ve tayfasıda orda der. son sayfada akainu,greenbulluda buster calla göndermektedir ve kuzan, ipligi buzuyla kırmıs dresrosaya ulasmıstır...

saka lan saka nerede böyle bölüm :D bu bölümü kurguladıktan sonra,dahada tahmin yürütme istegim kalmadı :artiz:

Ne güzel bir bölümdü arkadaş yaa. Oda, öyle bir bölüm çizmiş ki anti-zoro fanlarına malzeme verdiği gibi zoro fanlarının da seveceği bir bölüm olmuş :D. Melih abiye katılıyorum ayrıca kapağa hasta oldum resmen :D. Corozan'ın ise kalp koltuğunun sahibi olduğu açıkça belirtildi bu bölümde. Law'da onun alt adamıymış anladığım kadarıyla. Ancak ne sebep ile doffy öldürmüş olabilir acaba çok pis merak ediyorum. Bütün tayfam ailem benim demişti ama gerçek kardeşini öldürmüş adam :D

Zoro'nun kaptanına duyduğu saygı vurgulandı yine.
Bizim üyelerde Luffy>Zoro deyiverseler ortada sorun falan kalmayacak :p
Sanji ve Nami'yi yine göremedik :/
Ayrıca Sarhoş kılıç ustası & Monet gibi bir hayal kırıklıklarından sonra sonunda adam akıllı düşman geldi karşısına.
Abdullah & Jeet'in Luffy ile olan South Park sessizlikleri komediydi.
Law arkadaşını kaybetmiş, Dof kardeşini öldürmesine rağmen Law'ı onun yerine mi yanına tutmak istedi naptıysa artık.
Son olarak 2 haftalık bir aramız var, iyi dinlen Oda. (750. bölüm güzel olacak.)

Monkey :D Luffy

Kaptana saygı konusunda Luffy o saygıyı kendi tırnakları ile hakketti ilk bölümlere bakarsak hatta benim kişisel görüşüm tayfa Luffy e saygı duyuyordu ama kararlarını yaptıklarını sorguluyordu fakat Aokiji olayından sonra Luffy değişti Enies Lobbyde luffy hem farkı açtı hemde tayfası gördü ki bu adamın billurlarının biri Marinenin tepesinde biri Devrimcilerin tepesinde üstüne adam yonkou ile badi olmuş daha bebeyken sonra ki arclara falan da bakarsanız Thriller Bark falan tayfanın luffye davranışları farklılaşıyor tıpkı Robinin tayfayı evi kabul ettikten sonraki davranışları gibi 2 yıl sonradan sonra bu bariz belli oldu bu arada kapak çok güzeldi çok beğendim 2 hafta ara kötü olmuş fakat 2 haftaki bölümden sonra Oda aksiyonun dozunu ancak çok az arttırabilir çünkü bu bölüm bu arcta diğer bölümlere nazaran sönük bitti bile diyebiliriz

Ula sanji manji dediğiniz gaza geldim :/ Gene göstermediler sanjiyi :/ Bölüm güzeldi yalnız pica dev gibiymiş :eek: Zoro kılıcın 10 da 1 i kadar kaldı :/ Bizim tayfa çok ufak harbi ya :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık