Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 749: İleri! Ruffian Ordusu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ula sanji manji dediğiniz gaza geldim :/ Gene göstermediler sanjiyi :/ Bölüm güzeldi yalnız pica dev gibiymiş :eek: Zoro kılıcın 10 da 1 i kadar kaldı :/ Bizim tayfa çok ufak harbi ya :/
zaten tayfa bir garip geyik, iskelet, robot falan bırak bari boyutları normal olsun:ehe:

Açıkçası tam tahmin ettiğim gibi oldu herif kaya yığınının içinde bir yerde kontrol ediyormuş. Zoro şimdi ona ayarı verecektir. Luffyde bi koydu dağıttı kaya yığınını adamım ya :D Böyle Luffynin gördüğümüz en üst düzey saldırılarından birini çekinmeden Dofun 2. (yada her kaç ise) kullandığına göre elde yeni malzemeler olsa gerek. Bakalım neler görecez. Kardeş konusunu tam anlamadım Law elemanın emrindeymişte Dof kardeşi olan bu adamı öldürmüş mü yoksa başka birşey mi yapmış? Lawda bir kere kaybettim biliyorum ama 1 kere daha savaşmak istiyorum bu kez farklı olacak triplerinde kesin gene dayağı yer Luffy sinirlenir olaylar gelişir.

Cora-san ile Dof'un gözlükleri arasında bir bağlantı olabilir. Sırf bu yüzden hep yas tutuyor da olabilir. :D

Olayın sakasini geçecek olursak, önümüzdeki bölümlerde fb olacak sonrasında da Luffy ile Law, Dof'un önünde belirebilirler. Ayrıca pica'yı uzaklastirmadan dof'u almak zor diye düşünürken Oda, picayi iyi bir şekilde ana olay mahallinden uzaklaştırdı. Diğer çöpler çok sorun olmayacaktir artık. En kötü ihtimal Sabo olay mahallinde belirebilir.

İssho'ya ne oldu acaba, çevrimdışı görünüyor?

Son olarak Sanji kısmında sasiracagimiz olaylar olacak, kaç haftadır göstermiyor Oda. Var birşeyler var. :(

Beyler az önce bir teori okudum."Dof'un simgesi ile Wb'nin serumundaki simge aynıydı.Corazon'un zamanında doktor olduğu düşünülüyor.Dof başa geçtiğinde ise serumların içine zehir katılmış olabilir.İyileşmek yerine yavaş yavaş zehirlendi Wb."

Wb yaşını başını almış bir adam olmasaydı teori daha gerçekçi olabilirdi aslında.

Beyler az önce bir teori okudum."Dof'un simgesi ile Wb'nin serumundaki simge aynıydı.Corazon'un zamanında doktor olduğu düşünülüyor.Dof başa geçtiğinde ise serumların içine zehir katılmış olabilir.İyileşmek yerine yavaş yavaş zehirlendi Wb."

Wb yaşını başını almış bir adam olmasaydı teori daha gerçekçi olabilirdi aslında.
O WB olayında ortada ki teori birden fazla yonko ile çalışması ile alakalı bence. Kaido'ya meyve, WB'e ilaç belki big mum'a da şeker veriyor bile olabilir. Ticaret adamı sonuçta...

Edit: Şu mesaj genel tartışma başlığına daha uygun olmaz mıydı?

O WB olayında ortada ki teori birden fazla yonko ile çalışması ile alakalı bence. Kaido'ya meyve, WB'e ilaç belki big mum'a da şeker veriyor bile olabilir. Ticaret adamı sonuçta...

Edit: Şu mesaj genel tartışma başlığına daha uygun olmaz mıydı?
Haklısın aslında,genel tartışmaya yazmalıydım:D

Tayfanın Luffy'ye olan saygısı arttıkça ben de mutlu oluyorum nedense:ehe: Gerçi Zoro her zaman böyleydi ama bu tarz sahneleri nadiren görürdük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık