Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 710 Bölüm Yorumu / 711 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lawın dövmesinde hem Dofun hem Kendi korsan isminin bir birleşimi olması beni kıllandırdı. Zamanında Dofun adamıydı sonuçta diğer adamlarındada koltuklarındaki dövmeleri görürüz muhtemelen böylecede bence o koltuk Lawın eski koltuğu olduğu bariz anlaşıldı.

Oda yine yaptı yapacağını. Sen 2 hafta ara ver ve beklet bizi. Sonra da git renkli bir ilk sayfa yap. Ne alaka bu renkli sayfa. Koskoca Kehihihi hikayesinin dönüm noktasıbda olacak iş mi bu şimdi. Oda'nın acilen kendini toparlayıp, Kehihihi'nin muhteşem dönüşünü tamamlaması lazım.

benim aklıma iki şey gelmişti birincisi senin dediğin ikincisi ise tenryuubitolar... belki de ikisi de olabilirler... enelin karşılaştıkları elektirikle çalışıyordu.. onları yapan bi medeniyet olmalı... bakalım ne olacak:D
Uzaylılar çıktı. Orası kesin. :D

Dikkat eden var mı bilmiyorum ama; Renkli kapakta Sanji'yi kullanarak Bruce Lee üstada gönderme yapmış Oda. Sanji'nin üstündeki, Game Of Death filminde Bruce Lee'nin giydiği t-shirt. Üstelik elinde de nunchaku var :)

2 haftadan sonra böyle bir bölümle karşılaşmak üzdü.İlla kolezyumla ilgili birşeyde olması gerekmezdi.Elimizde Sunny koruma ekibi,perilerle cebelleşen zoro,violet ile sanji ve kinemon vardı.bunları kısa kısa gösterseydi güzel bölüm olabilirdi.
Bir dahaki haftayı bekleyeceğiz artık.

benim aklıma iki şey gelmişti birincisi senin dediğin ikincisi ise tenryuubitolar... belki de ikisi de olabilirler... enelin karşılaştıkları elektirikle çalışıyordu.. onları yapan bi medeniyet olmalı... bakalım ne olacak:D
Uzaydakiler kim yaptı bilmiyorum, ama Enel'in yandaşı olanları Tsukimi yaptı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık