Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 710 Bölüm Yorumu / 711 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sahneyi mi diyorsun?
Evet onu diyordum, mangada varmış pardon.

ben mangada vardı diye hatırlıyorum bide law room içinde bişey ısınlayamıyor sadece yer degişitiyor o kadar büyük bir room yapamamz bence zaten smokerı pek zorlanmadan yendi bide onu yaparsa amiral seviyesini asmış derim law için.bide law bilerek smoker a gidecegi yeri söyledi böylece dofla denizciler ugrasırken kendisi yorulmadan ayrılabilicek adadan tabi işin içinde luffy olunca işler planladıgı gibi gitmez bence
Işınlanma demekle kastettiğim yer değiştirme işte, hatta animede Chopper da ışınlanma tabirini kullanıyordu galiba, ordan dilime dolanmış olabilir. Law'ın Vergo'yu keserken yaptığı room bence gayet büyüktü.

Eğer arkaya bu şekilde room açabilirse kendisiyle birlikte tüm tayfayı sunny'e ışınlayıp hatta sunny'i de tayfayla beraber aynı şekilde dressrosa'dan uzaklaştırabilir. Tabi bu teoride olabilecek bir şey, Law pratikte bunları yapabilir mi bilmiyorum.

beyler bu barto ace ın iyi bir arkadaşı olmasın geçmişte ondan da meyveyi kazanıp luffye verip tayfaya katılmak isteye bilir gerçekten ama bi teorimde shanksın tayfasından olabilir bi anda kafama öyle yattı :D

Belamt ile Luffy arasında geçen olaylar çok hoşuma gitti. Belamy, Luffy'e büyük saygı duyduğunu da gördük. Ayrıca Luffy'nin Belamy'i desteklemesini de Belamy'nin duyması da ayrıca bir hoşuma gitti. Anlaşılan bu arc'da Belamy'nin bir yardımını alacağız. Barto hakkında ne diyeceğimi de bilemiyorum. Şu aşamada o kunuda yorum yapamıyorum.

Diğer sayfalar da normal olması gereken olaylar oldu.

ben sevdim bu sayıyı... bellamy ile luffy nin konuşması ve bartolomeonun verdiği tepki bana daha çok tırsmayla karışık şaşırmaymış gibi geldi.. barzo olduğu yerden hasır şapka dendiğini duymuşsa daha fazla duyan çıkmış olabilir... bu gruba döndüğümüzde böyle bi korsanın burada ne işi var gibi tepkiler görebiliriz..
kızılejder1 in dediği tutarsa iyi olur. barto farklı bi adam ve tayfada eksik olan şey gibi.
robinden ve usopp tan farklı hareketler gördük... usopptan çok daha fazlasını görebiliriz nedense onun bölgesine girilmiş gibi..
bazı arkadaşların dediği gibi periler green bitt den dressrosaya gitmiş ve sonra geri dönememiş cüceler olabilir... cücelerde perilerde insnlara gözükmek istemiyorlar ve hızlılar...
U :ro-robin burası tehlikeli bir orman.. bekle benden uzaklaşma
R :fufu.. söylediklerin gerçekten güven verici şeyler usopp burda iyi güldüm.. bence güzel sayıydı.. usoppun yalanlarının uzaylılarla olan yalanı da tutacak bence...

ben sevdim bu sayıyı... bellamy ile luffy nin konuşması ve bartolomeonun verdiği tepki bana daha çok tırsmayla karışık şaşırmaymış gibi geldi.. barzo olduğu yerden hasır şapka dendiğini duymuşsa daha fazla duyan çıkmış olabilir... bu gruba döndüğümüzde böyle bi korsanın burada ne işi var gibi tepkiler görebiliriz..
kızılejder1 in dediği tutarsa iyi olur. barto farklı bi adam ve tayfada eksik olan şey gibi.
robinden ve usopp tan farklı hareketler gördük... usopptan çok daha fazlasını görebiliriz nedense onun bölgesine girilmiş gibi..
bazı arkadaşların dediği gibi periler green bitt den dressrosaya gitmiş ve sonra geri dönememiş cüceler olabilir... cücelerde perilerde insnlara gözükmek istemiyorlar ve hızlılar...
U :ro-robin burası tehlikeli bir orman.. bekle benden uzaklaşma
R :fufu.. söylediklerin gerçekten güven verici şeyler usopp burda iyi güldüm.. bence güzel sayıydı.. usoppun yalanlarının uzaylılarla olan yalanı da tutacak bence...
Enel üstad ve yandaşları? :D

Monkey :D Luffy

bu bölüde beni tek heyecanlandıran daha luffy nin gerçek gücünü görmemişiz luffy nasıl bir canavar oldu çok merak ediyorum

Felicita

2 sınavdan çıkıp tam öldüm diyordum otobüsten indiğim gibi sağanak yağmur başladı eve kendimi zor attım kesin gelmemiştir tr si dedim girdim foruma hazine bulmuş gibi sevindim görünce 2 haftadan sonra gözlerim bayram ederek okudum mangayı bence harika bir bölümdü köprü yolculuğunu çok uzatmadan adaya vardılar bunlar zaten olacaktı bence köprü yolculuğunu uzatmadığı için şükretmeliyiz luffynin eski düşmanlarıyla konuşmalarında aklımdan flashback yapıyorum ve o sahneler benim için tadından yenmez oluyor böyle bir günün üzerine one piece bana çok iyi geldi.

Bölüm bence fırtına öncesi sessizlik bölümlerinden biri dahaydı. Çok yavaş ilerliyor seri ama yapıcak bişey yok. Bu arada Law'ın dövmesini beğendim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık