Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 703 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neyseki Sunny Go sanırım alevlere dayanıklı, Luffy olur da meyveyi yerse güzelim gemiye yazık olurdu kesin yakardı Luffy.

okanil

bi süpriz yapıp yedirmesinler bizden birine ama luffy coby'e verirse hiç şaşırmam

terkenden

Yok arkadas luffy meyve falan yemez bir suru seyi bozar bu hem de eglenceli olmaz tayfaya yeni biri katilir bi surprizle ya da dogru duzgun bi yere gider. Cobynin yemesi sacma olur bence de cobye yakistirmiyorum bilmiyorum nedenini. Ama cobye sumsuk gozuyle bakmayalim bence odanin cobyi ucurcagini biliyoruz ve zaman atlamasindan once sumsuk olan ezik olan usopp simdi herkesin gonlunde fethediyo cobye de benzer bisey olursa sasirmayin :D

Teach iki meyve yiyerek ilki başardı. Çok fazla gücü elde etti. Bir karakterin böyle olması hoş, güzel. Ama Luffy'de ikinci meyveyi yerse bunun ne anlamı kalır.? Lastik meyvesi sayesinde veya D. soyundan diye ikinci meyveyi yemesi hiç mantıklı gelmiyor. Bu zamana kadar başkası ikinci meyveyi yemeyi başaramadıysa ve Luffy başarıyorsa bu benim gözümde ana karakterlerin serilerdeki herşeyi hüpletmesinden öteye geçmez. Zaten Luffy ikinci meyveyi yiyemeyeceğini söylüyor. Ama inşallah aç gözlülük yapıpta yemeyi de denemez.

momonosuke yer meyveyi. Harpy Monet hem kuş hemde kar logiasıydı, Momo'da hem Ejderha hemde Ateş logiası olur güzel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık