Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 703 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[İKAZ]Onaylı yorum görmeden paylaşmayınız mangahelpers, mangastream, onemanga gibi sitelerden alırken bakınız onaylımı değil mi. Sahte spoiler ile kafa karıştırmayınız.[/İKAZ]

Mrmesci

Meyvenin coby e gitmesini isterim ama spoiler fake mi real mi bilmiyoruz.Ama sunu diyebilirim, coby meyveyi yerse 6 stil +haki+mera mera ile koramiral seviyesini aşar.hatta büyük ihtimal shicbukai seviyesine ulasir ve amiral hayalininde yolu açılır diyebilirim.

Jakka

Meyvenin coby e gitmesini isterim ama spoiler fake mi real mi bilmiyoruz.Ama sunu diyebilirim, coby meyveyi yerse 6 stil +haki+mera mera ile koramiral seviyesini aşar.hatta büyük ihtimal shicbukai seviyesine ulasir ve amiral hayalininde yolu açılır diyebilirim.
shubikailerin amirallerden güçsüz olduğunuda nerden çıkardın?

Mrmesci

shubikailerin amirallerden güçsüz olduğunuda nerden çıkardın?
Oyle bisey cikarmadim.kendi yorumumu yaptim sadece, ve suana kadar gorunen kadariyla amiraller ortalama bir shicbukai den guclu.bu arada burada spoiler yorumu yapiyoruz, kim güçlü tartışması degil.

cobynin amiral hayali yatar meyveyide ona vermez oda.zaten coby amiral olamadan dragon denizcileri deviricek cobynin işi yaş

bende de dragon denizcileri devirdikten sonra başa coby geçicek eski düzeni tamamen yıkmak adına

la spoiler ne zaman çıktı içinde ne zaman coby kelimesi geçti de yorumluyonuz anlamadım.

la spoiler ne zaman çıktı içinde ne zaman coby kelimesi geçti de yorumluyonuz anlamadım.
karde$ mangaspoiler de dingilin biri bi yorum atmış spoiler konusunun altına onu tartışıoz şu anda :of: yok efendim cobymiş garpmış felan ..aadamlar emekli oldu hala karargahta akainu reizle tartışıorlarmış felan iyi güldürdüler akşam akşam ama ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık