Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

669: Hareket Eden Kale! - Baş Yönetici Pica Yükselir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Yok artık,bence eskisi ile yenisi arasında uçurum var çok bozmuşlar o zaman kendilerini
Alakası yok. Bu serinin animesi en başından beri dönemine göre dandik çizimler,saçma uzatmalarla dolu.. Bozma durumu değil Toei hiç çizgisini bozmadı her zaman dandik animeler yapıyor.

Alakası yok. Bu serinin animesi en başından beri dönemine göre dandik çizimler,saçma uzatmalarla dolu.. Bozma durumu değil Toei hiç çizgisini bozmadı her zaman dandik animeler yapıyor.
Sailor Moon Crystal güzel bence. Candy Candy ve Digimon da iyiydi. Dragon Ball ve Toriko hakkında yorum yok.

Aslında Sabaody Ark'a kadar anime güzeldi bence.

Unknown

Sailor Moon Crystal güzel bence. Candy Candy ve Digimon da iyiydi. Dragon Ball ve Toriko hakkında yorum yok.

Aslında Sabaody Ark'a kadar anime güzeldi bence.
Ben Dragon Ball ve yenilerden World Trigger ı biliyorum diğerlerini izlemedim. Üşengeçlikten Kai yi sadece sesleri yeniliyorlar . :ehe:

Bana göre en başından beri aynı ama şimdi teknoloji iyice geliştiğinden daha çok göze çarpıyor.

Ben Dragon Ball ve yenilerden World Trigger ı biliyorum diğerlerini izlemedim. Üşengeçlikten Kai yi sadece sesleri yeniliyorlar . :ehe:

Bana göre en başından beri aynı ama şimdi teknoloji iyice geliştiğinden daha çok göze çarpıyor.
Kai'nin senaryosu mangaya daha uyumlu olmuş. Filler büyük ölçüde azaltılmış. Animasyonu fena değil ama daha iyi olabilirdi.

Animede çok güzel sahneler vardı eskiden. Croco ve Lucci'nin yenilişi. Merry'e veda gibi. Yenilerden Z filminin animasyonu iyiydi. Onun dışında epey tembellik var. :D

Unknown

Kai'nin senaryosu mangaya daha uyumlu olmuş. Filler büyük ölçüde azaltılmış. Animasyonu fena değil ama daha iyi olabilirdi.

Animede çok güzel sahneler vardı eskiden. Croco ve Lucci'nin yenilişi. Merry'e veda gibi. Yenilerden Z filminin animasyonu iyiydi. Onun dışında epey tembellik var. :D
Abi yapılacak olsa en baştan filmdeki çizimleri gib birşey yapılır yada Hxh gibi.. Bu adamlar üşengeç bildiğin uğraşmamak için kesip biçmişler bir kaç şey eklemişler koymuşlar yine önmüüze..

Şimdide oluyor arada mesela Dofly nin halkı biçtiği sahneyi aşırı derecede beğenmiştim ama birkaç sahne güzel olması animenin iğrençliğini değiştirmiyor. Geçen bölümü beğenmiştim mesela. :/

En azından eskiden genelde 1.5 manga hatta bazı bölümler için 2 manga kullanılıyordu. Şimdi ise bir mangadan 3 bölüm çıkarır hale geldiler.:S

Ne saçmalıyorsunuz arkadaşlar ya, tutturmuşsunuz Toei de Toei diye. One Piece animesi ödüllü bir anime, ilk yıllarda 2-3 mangadan 1 anime çıkarıyor bu adamlar, ilk başlarda anime ile manga arasına belli bir fark koyduktan sonra düzeni sağlayıp 16 yıldır her hafta anime yayınlıyorlar. Anime ile manga arasındaki farkın kapanmama nedeni bu. Siz kaç tane anime biliyorsunuz 16 yıldır her hafta yayınlanan ? Adamlar ekmeğini yiyorlar bu işin ve OP mangası da buradan ekmek yiyor. Bugün anime Bleach gibi ara verse yarıdan fazla düşer OP manga satışları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık