Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

669: Hareket Eden Kale! - Baş Yönetici Pica Yükselir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Bölüm zaten kötüydü de, bari sahneleri biraz gerçekçi yapın lan. Yüz tane denizci ateş ediyor, Senor Pink'in dandik adamları bile mermilerden kurtuluyor ya da adamlara bir şey olmuyor. Denizciler yardırıyor tüm şarjörü boşaltıyor bir tane isabet eden yok!

Migmom'un gemisinde 30 tane top var, bizim gemiye isabet eden bir tane top yok! Ulan orda bir top isabet etse gemi batacak mı ?

2 askere kurşun isabet etse ne olacak ?

Pokemon seviyesideki sahneler yakışıyor mu hiç bu seriye ?

Bu kadar ciddi konu altyapısı olan bir seride, bu kadar ciddiyetsizlik ve şaklabanlık pes dedirtiyor bana arkadaş! :of:

Uzak çizimlere zaten diyecek bir şey bulamıyorum artık. Performanslarını konuşturmuş yine adamlar. Helal olsun..

Monkey :D Luffy

Bölüm zaten kötüydü de, bari sahneleri biraz gerçekçi yapın lan. Yüz tane denizci ateş ediyor, Senor Pink'in dandik adamları bile mermilerden kurtuluyor ya da adamlara bir şey olmuyor. Denizciler yardırıyor tüm şarjörü boşaltıyor bir tane isabet eden yok!

Migmom'un gemisinde 30 tane top var, bizim gemiye isabet eden bir tane top yok! Ulan orda bir top isabet etse gemi batacak mı ?

Bu kadar ciddi konu altyapısı olan bir seride, bu kadar ciddiyetsizlik ve şaklabanlık pes dedirtiyor bana arkadaş! :of:

Uzak çizimlere zaten diyecek bir şey bulamıyorum artık. Performanslarını konuşturmuş yine adamlar. Helal olsun..
Stromtrooperlarla aynı atış kabiliyetine sahipler işte ondan pek takılmamak gerekir

Adamlar manga 736 yı resmen 3 haftaya yaydı(736 dan gösterilmeyen yerler var bu kısımlar haftaya gösterilirse 3 hafta olacak). 737 den de bir baştan bir sondan toplamda 7-8 sayfa var. Allah cezanı versin toei umarım batarsın.

Unknown

Bölümü daha izlemedim ama berbat görünüyor çizimler.
Daha ağızsız Violet ve Uzun Yüzlü Zoro yu görmedin. :(

Herhalde bu bölüm Japonyada 23 nisan tarzında bayram vardı. Ve çizimleri küçük çocuklara ve sonsuza kendini küçük hissedenlere yaptırmışlar. Yakın çekim sahneler güzeldi ona birşey diyemeceğim ama. :/

duygularıma tercüman olmuşsun. bu kadar batırılabilirdi ancak

Daha ağızsız Violet ve Uzun Yüzlü Zoro yu görmedin. :(

Herhalde bu bölüm Japonyada 23 nisan tarzında bayram vardı. Ve çizimleri küçük çocuklara ve sonsuza kendini küçük hissedenlere yaptırmışlar. Yakın çekim sahneler güzeldi ona birşey diyemeceğim ama. :/
İyi de animeyi izlerken o dedikleriniz fark edilmiyor ki. Rastgele ss alırsanız tabi çıkan şeye kötü çizim dersiniz ama alakası yok, eleştirecek yer arıyorsunuz bence. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık