Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

669: Hareket Eden Kale! - Baş Yönetici Pica Yükselir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

İyi de animeyi izlerken o dedikleriniz fark edilmiyor ki. Rastgele ss alırsanız tabi çıkan şeye kötü çizim dersiniz ama alakası yok, eleştirecek yer arıyorsunuz bence. :(
Sen farketmiyor olabilirsin ben izlerken farkettim ve o sahneyi durdurup SS aldım. Ben animeleri o şekilde dikatli izliyorum. 3-4 sn boyunca Luffy nin o şekilde merdiven çıkışını izleyipde farketmemek apayrı bir durum. Tebrik ederim yine kendini aşıp gereksiz bir yerde muhalefet oldun. :(

Sen farketmiyor olabilirsin ben izlerken farkettim ve o sahneyi durdurup SS aldım. Ben animeleri o şekilde dikatli izliyorum. 3-4 sn boyunca Luffy nin o şekilde merdiven çıkışını izleyipde farketmemek apayrı bir durum. Tebrik ederim yine kendini aşıp gereksiz bir yerde muhalefet oldun. :(
Aynen çok gereksiz bir yerde muhalefet oldum, çünkü hakikaten çok gereksiz bir yer yani, bu kadar gereksiz bir yere dikkat edip ss alıp burada paylaştığın için çok tebrik ediyorum seni. :(

Yapacağınız işiye tüküreyim lanet leylalar artık iyice zıvanadan çıktılar.
Abi bunun mantıklı bi yanı yok bu kadar değerli bi manganın animesini böyle yerin dibine sokuyorlar ama hala o koltukta oturmaları bildiğin mucize, herhangi bir bakanın akrabası değil direk içlerinde oğulu vardır bu yapım şirketinin.
Bir arkadaş demişti; la bunu insan izliyor diye vicdansızlar, bu kadar kötü nasıl olur.
Türkçe bile izlemedin, İng. den 5 dakka baktım ahanda bu ruh haline büründüm, bildiğin bitirmişler, mahvetmişler seriyi, yazık.

Unknown

Aynen çok gereksiz bir yerde muhalefet oldum, çünkü hakikaten çok gereksiz bir yer yani, bu kadar gereksiz bir yere dikkat edip ss alıp burada paylaştığın için çok tebrik ediyorum seni. :(
Animenin kalitesininden bahsederken kötü çizimi farketmeyip sorun yok demek daha mantıklıydı. :(

Roronoa Zoro

Yapacağınız işiye tüküreyim lanet leylalar artık iyice zıvanadan çıktılar.
Abi bunun mantıklı bi yanı yok bu kadar değerli bi manganın animesini böyle yerin dibine sokuyorlar ama hala o koltukta oturmaları bildiğin mucize, herhangi bir bakanın akrabası değil direk içlerinde oğulu vardır bu yapım şirketinin.
Bir arkadaş demişti; la bunu insan izliyor diye vicdansızlar, bu kadar kötü nasıl olur.
Türkçe bile izlemedin, İng. den 5 dakka baktım ahanda bu ruh haline büründüm, bildiğin bitirmişler, mahvetmişler seriyi, yazık.
Japonya'da olsam insanları örgütler, her hafta olmasa bile her ay eylem yapmak için Toei Animasyon şirketinin önüne giderdim. Cidden yapardım bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık