Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1102 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuma koleyken bile sahibim iyi davranıyor diyen bir değişik manyak.
kuma orada ya babasını üzmemek için öyle söylüyor yada dof un dediği savaşı ve barışı bilmeyen farklı insanların hayatı algılama biçiminden dolayı olayı kanıksamış ve normalleştirmiş, diğer efendilere göre iyi davranıyor diyor. Forumun görüşü anladığım kadarıyla “it ittir o yüzden hepsi kötü davranıyordur” kuma da babasını üzmemek için yalan söylüyordur.

Bonney'i kim kurtaracak acaba Satürn'ün elinden.
Luffy, Kuma'nın Flashback'i gösterilirken Arlong'u indirdiği tekniği çalışıyordu. O tekniği kullanarak Saturn'ü yeneceğini düşünüyorum. Saturn'ün şeytan meyvesi örümcek-boğa birleşimi bir şeytana benzetiliyordu. Örümceklerin ezilme durumuna benzetme olacağını düşünüyorum.

Luffy, Kuma'nın Flashback'i gösterilirken Arlong'u indirdiği tekniği çalışıyordu. O tekniği kullanarak Saturn'ü yeneceğini düşünüyorum. Saturn'ün şeytan meyvesi örümcek-boğa birleşimi bir şeytana benzetiliyordu. Örümceklerin ezilme durumuna benzetme olacağını düşünüyorum.
Bende antik robot bir şeyler yapabilir diye düşünüyorum. Satürnü yener demiyorum ama Bonney'i kurtarabilir.

Bende antik robot bir şeyler yapabilir diye düşünüyorum. Satürnü yener demiyorum ama Bonney'i kurtarabilir.
Bonney'i Kuma kurtaracak Saturn elinden ama oradaki genel savaşı Luffy devralacak diye düşünüyorum. Antik Robot ise adadan bizimkiler çıkartacak ve belirlenen bir rotaya bizimkileri bırakacak. Oda'nın bahsettiği yer ise orası olacak diye düşünüyorum.

Bonney'i Kuma kurtaracak Saturn elinden ama oradaki genel savaşı Luffy devralacak diye düşünüyorum. Antik Robot ise adadan bizimkiler çıkartacak ve belirlenen bir rotaya bizimkileri bırakacak. Oda'nın bahsettiği yer ise orası olacak diye düşünüyorum.
Gönüllerin kahramanı Kuma kurtarsa keşke hatta mümkünse birde öldürse çok iyi olurdu. Robotun adadan bizimkileri kaçırma fikri daha iyiymiş evet gayet mantıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık