Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085: Nefertari Cobra'nın Ölümü

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 160 74.1%
  • Orta

Kullanılan: 38 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks vs Luffy umarım olmaz. Gerginliği olmayan bir dövüş olur.
Blackbeard Shanks'ı öldürdükten sonra Luffy ile savaşsa güzel olurdu.

Basit senaryo senin dediğin umarım olmaz.
Bence son savaş toplu olur,sırayla gitmez.
Son Savas bende toplu bekliyorum luffy vs Im çok büyük olucak. Diger seneryo ise basit görünse de bekledigim bir seneryo. luffy vs. shanks'ta luffy'ler için bi espirisi yok. Shanks'i öldüremez, digerleri iyiler luffy'e, usop yasopp'a saldiramaz. Zorlama olur. Ancak shanks tayfasini indiren BB ile vs. atarlarsa bilenmis bir luffy ve usop daha anlamli olur. Zaten luffy ve BB rekabeti eskiden beri birsekilde vurgulaniyor.

Ayrica meyve iptal olunca haki ile o meyvelere karsi kazanan luffy daha da güçlü olacaktir Im vs'si için. Suan yeterli degil. Belkide antik silahla gelecek Im. Ne kadar güçlü belli degil. Yonkou üstüne çikmasi lazim luffy'nin.

Son Savas bende toplu bekliyorum luffy vs Im çok büyük olucak. Diger seneryo ise basit görünse de bekledigim bir seneryo. luffy vs. shanks'ta luffy'ler için bi espirisi yok. Shanks'i öldüremez, digerleri iyiler luffy'e, usop yasopp'a saldiramaz. Zorlama olur. Ancak shanks tayfasini indiren BB ile vs. atarlarsa bilenmis bir luffy ve usop daha anlamli olur. Zaten luffy ve BB rekabeti eskiden beri birsekilde vurgulaniyor.

Ayrica meyve iptal olunca haki ile o meyvelere karsi kazanan luffy daha da güçlü olacaktir Im vs'si için. Suan yeterli degil. Belkide antik silahla gelecek Im. Ne kadar güçlü belli degil. Yonkou üstüne çikmasi lazim luffy'nin.
Luffy vs Shanks demedim ki ben xd
Shanks vs Teach dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık