Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085: Nefertari Cobra'nın Ölümü

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 160 74.1%
  • Orta

Kullanılan: 38 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kutsal toprakla sızmak bu kadar kolaysa keşke Sabo ile gidip gorosei'leri ve Im'i öldürseydi ama kamabakka adasında daha önemli işleri var galiba Reisin.🤔
Marie Geoise baskını farklı şekilde planlanmıştı ama göründüğü üzere yeni verilere ancak ulaşıldı. Dragon reis tek mermi sıkılacak yere şarjör boşaltmaz. Ayrıca Akainu'nun aksine bir yerlere ayıracak gücü olduğu bariz şekilde görülüyor Dragon'un.
Ben kendisine sordum, o lafı ben etmedim dedi abi, devamında şöyle söyledi Dragon :)

Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu ama fark edemedik :)
Seni "Dragon benim gel sana afilli bir laf edeyim" diye kandırmışlar :D Her pelerinliyi Dragon sanma reis.

Lilynin mektubu Dragon biliyorsa ?
Bu yüzden hükümete ayaklanma planlamışsa ?
İlk Joy boy bir Monkey D. İse ve Lily bunu biliyor olup mektubuna yazdıysa ?

Dragonun da Luffynin son Joy boy olmasını beklediğini düşünerek harekete geçecek doğru zamanı beklediğini varsayabiliriz .

Zira Roger de kendisinin Joy boy olmadığını anladığı an macerasını sonlandırıp büyük korsan çağını başlatmak uğruna kendini feda etti .

luffy 800 yılın ve tarihin gördüğü en büyük mucizedir . Başaracağı iş dünyayı tek parça yapacak .

Lilynin mektubu Dragon biliyorsa ?
Bu yüzden hükümete ayaklanma planlamışsa ?
İlk Joy boy bir Monkey D. İse ve Lily bunu biliyor olup mektubuna yazdıysa ?

Dragonun da Luffynin son Joy boy olmasını beklediğini düşünerek harekete geçecek doğru zamanı beklediğini varsayabiliriz .

Zira Roger de kendisinin Joy boy olmadığını anladığı an macerasını sonlandırıp büyük korsan çağını başlatmak uğruna kendini feda etti .

luffy 800 yılın ve tarihin gördüğü en büyük mucizedir . Başaracağı iş dünyayı tek parça yapacak .
Bence bunun dragon ile alakası yok.Asıl olay Shanks. Shanks Roger'dan duyduklarından sonra gomu gomu meyvesini çaldı ve Luffy joyboy olana kadar one piece'i bulmak istemedi.

Şu son 1-2 bölümden anladığım kadarıyla seri bitme aşamasına geldi. Vivi krallığa dönemez Arabastanın akıbeti belli değil, bir çok olay yaşandı. Bir çoğu Luffy'nin müdahale etmek isteyeceği olaylar. Tahminimce tabi bunu süre değil Arc olarak söylüyorum, Oda ne kadar uzatır bilemem. Çok yakın zamanda Elbaf veya başka bir yerde Shanks ile karşılaşacak, hatta 4. Poneglif Lütfünün eline düşecek. Bununla birlikte de Çamur Adam muhtemelen Karasakala bu bilgileri götürecek ve Raftele çıkılıp, apar topar savaş başlayacak.

Şu son 1-2 bölümden anladığım kadarıyla seri bitme aşamasına geldi. Vivi krallığa dönemez Arabastanın akıbeti belli değil, bir çok olay yaşandı. Bir çoğu Luffy'nin müdahale etmek isteyeceği olaylar. Tahminimce tabi bunu süre değil Arc olarak söylüyorum, Oda ne kadar uzatır bilemem. Çok yakın zamanda Elbaf veya başka bir yerde Shanks ile karşılaşacak, hatta 4. Poneglif Lütfünün eline düşecek. Bununla birlikte de Çamur Adam muhtemelen Karasakala bu bilgileri götürecek ve Raftele çıkılıp, apar topar savaş başlayacak.
Raftelde son sözü Buggy söyleyecektir bunu unutma ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık