Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085: Nefertari Cobra'nın Ölümü

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 160 74.1%
  • Orta

Kullanılan: 38 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamlar. forumu kısa süre önce fark ettim. Sohbetleriniz hoşuma gitti bende katılayım dedim. :) Güzel bölüme denk gelmesi hoş oldu. Bir sorum olcak sizlere. Sabo'yu ve wapol'u nasıl fark etmediklerini anlamadım ben. Hakileri yok mu? Yoksa kendini gizlemek diye birşey mi varda sabo bunu mu yapıyor?
Olaylar yaşanması gerekiyor. Durum böyle olunca ODA ne isterse o 😁

Selamlar. forumu kısa süre önce fark ettim. Sohbetleriniz hoşuma gitti bende katılayım dedim. :) Güzel bölüme denk gelmesi hoş oldu. Bir sorum olcak sizlere. Sabo'yu ve wapol'u nasıl fark etmediklerini anlamadım ben. Hakileri yok mu? Yoksa kendini gizlemek diye birşey mi varda sabo bunu mu yapıyor?
Hoş geldin, efsanevi nicki kapmışsın @Erwin Smith kardeşimizin eski nickidir. Soruna gelirsek bu durumlar da kalem ne çizerse o, bazı şeylerin düzgün açıklaması olmuyor.

Son düzenleme:
Bahane hazır. O an öfkelendiği ve başka bir şeye kontsrantre olmadılar.

1e1 oldu mu one piece dünyasında gözlemini diğerlerine kapatıyorsun. Kaidoda öyle,luffy de öyle. Imu geç farkına vardı.

Bu arada imu'nun lily'nin d olduğundan haberi yoktu tepkisine ve sorusuna bakılırsa. Gerçek kimliğini saklamış lily.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık