Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1073: Bayan Buckingham Stussy

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 123 58.9%
  • Orta

Kullanılan: 62 29.7%
  • Kötü

Kullanılan: 24 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    209
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ortalığı aleve veren kimdi? @Sir Crocodile gazlıyorlar boştan yere. Ona sallayanlar ağırlı olarak kılıçcı, dofçu ve @Skywalker gibi garantici tayfa. Croco bana dalaşmasa ben Croco övüyordum.
Bir kere hayırlı bir şey için etiketle beni ya bir kere. Kandil mesajı için falan etiketle mesela bir kere :D Övdüğün karakteri sadece başarısız bir fanı yüzünden gömüyorsan bariz duygularınla hareket ediyorsun demektir:D

Seraphimleri gorosei kontrol etmek icin sahaya inmistir sonucta emir komuta olarak en ustte goroseiler var . Ayrica yasli goroseinin aksiyona gireceğini düşünmüyorum girecekse bile Bu Nika Luffy nin gücünün ne kadar önemli oldugunu gosterir ilerleyen serilerde Nika nin gerçekten en güçlü şeytan meyvesi olduğunu görecekmiyiz ayrintilariyla merak konusu

Bir kere hayırlı bir şey için etiketle beni ya bir kere. Kandil mesajı için falan etiketle mesela bir kere :D Övdüğün karakteri sadece başarısız bir fanı yüzünden gömüyorsan bariz duygularınla hareket ediyorsun demektir:D
Gömmüyorum hala o laf sallayınca biz de goygoyuna karşılık veriyorduk. Sen @Sir Crocodile ’ı gıcık etmek için Croco’ya sallayıp duruyorsun bir de gelip akıl veriyorsun ya :hhh:

Gorosei'yi silüet olarak çizmemesini takdir ettim. Gelişme var. :)

Ne olurdu adaya getirip aksiyona soksa, şimdi bekle dur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık