Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1073: Bayan Buckingham Stussy

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 123 58.9%
  • Orta

Kullanılan: 62 29.7%
  • Kötü

Kullanılan: 24 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    209
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aklıma kötü kötü şeyler geliyor. Acaba wivil whitebreadın oğlu değilde bu bölümde bize gösterilen o beş kadimden olan şahısın mı diye 🤔. Çünkü vegapunk whitebread yapmayı istemiş ama beş kadim gönlünü o kıza kaptırmış, Beyazbıyık yerine kendisinin ona sahip olmasını istemiştir. Beyazbıyığın bundan haberi yoktur. Belki de terk edildiğinin veya olaylar tek taraflı bile olabilir, platonik bir aşk gibi. Ama kadın beyaz bıyığın kendisini ihmal ettiğini sanmıştır. Halbuki o çocuk aslında bize gösterilen beş kadimden o şahsa ait. Bunu sadece vegapunk ile bu beş kadimden olan şahıs biliyor, Yine attım bakalım 🤔 tutar mı sizce?

Aklıma kötü kötü şeyler geliyor. Acaba wivil whitebreadın oğlu değilde bu bölümde bize gösterilen o beş kadimden olan şahısın mı diye 🤔. Çünkü vegapunk whitebread yapmayı istemiş ama beş kadim gönlünü o kıza kaptırmış, Beyazbıyık yerine kendisinin ona sahip olmasını istemiştir. Beyazbıyığın bundan haberi yoktur. Belki de terk edildiğinin veya olaylar tek taraflı bile olabilir, platonik bir aşk gibi. Ama kadın beyaz bıyığın kendisini ihmal ettiğini sanmıştır. Halbuki o çocuk aslında bize gösterilen beş kadimden o şahsa ait. Bunu sadece vegapunk ile bu beş kadimden olan şahıs biliyor, Yine attım bakalım 🤔 tutar mı sizce?
aşkı memnu mu bu

Şu elemanların gücü ne çıkacak bakalım.
Fotoğraf çok manidar olmuş ortalığı aleve veriyordunuz çaycı Crocodile diye:ehe:

Bölümle ilgili yorumum ara öncesi klasik dolu dolu bölüm çizmiş yine Oda umarım ara bitince de aynı kalitede devam eder. Bu Kizaru’nun meşrubat ikram ettiği Gorosei’nin bir gücü var mı onu da görebilirsek çok iyi olur.

Fotoğraf çok manidar olmuş ortalığı aleve veriyordunuz çaycı Crocodile diye:ehe:

Bölümle ilgili yorumum ara öncesi klasik dolu dolu bölüm çizmiş yine Oda umarım ara bitince de aynı kalitede devam eder. Bu Kizaru’nun meşrubat ikram ettiği Gorosei’nin bir gücü var mı onu da görebilirsek çok iyi olur.
Ortalığı aleve veren kimdi? @Sir Crocodile gazlıyorlar boştan yere. Ona sallayanlar ağırlı olarak kılıçcı, dofçu ve @Skywalker gibi garantici tayfa. Croco bana dalaşmasa ben Croco övüyordum.

Kaçırdığım bir şey yoksa Weevil’in o adaya gitmesi için sebep bir tek Marco olabilir. Marco’yu da öldürmek için gider ama adayı savunmuş , denizciler bunu yakaladığı için annesi yalan konuşuyor olabilir. Marco kurtarmak için gidecek mi onu görücez sonuçta denizcilerin elinden alması gerekicek yanına birilerini alması gerektiği için Vegapunk , Tayfa , Marco birleşmesi görmemiz düşük ihtimal olsa da olası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık