Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1072: Saçma Güç! Beşinci Vites Tam Faaliyette

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    53
En iyi animasyon ve çizimlerle gelseler dahi boş. Akmıyor olaylar. Üç beş manga sayfasıyla yapılan anime bölümü izlemek tam bir işkence.
Bu sefer 1 manga bölümünde fazla içerik koymuşlar. Bölümün sonu normalde 1046. Manga chapteri'nin ilk iki sayfasına denk geliyor. Toei bu sefer şaşırttı beni gerçekten.

Tom ve Jerry izlemek istesem gider izlerim kardeşim One Piece izlemekle neden vakit kaybedeyim .
Bu nedir ya .

Animeyi izlemeyeli 10 sene oldu, bu bölümü de izlemedim ama gelmişken buraya yazıyim dedim.

Wano'nun başında seriyi okumayı bırakmıştım. 3 gün önce tekrar okumaya başladım ve Wano'nun sonuna kadar geldim bugün. Okuması gayet keyifliydi, eğer aranızda seriyi güncel takip etmekten zevk almayan varsa 100-200 bölümlük bir nadasa bırakıp tekrar okumayı deneyebilirsiniz.

• Like
Tepkiler: Vvv
Animeyi izlemeyeli 10 sene oldu, bu bölümü de izlemedim ama gelmişken buraya yazıyim dedim.

Wano'nun başında seriyi okumayı bırakmıştım. 3 gün önce tekrar okumaya başladım ve Wano'nun sonuna kadar geldim bugün. Okuması gayet keyifliydi, eğer aranızda seriyi güncel takip etmekten zevk almayan varsa 100-200 bölümlük bir nadasa bırakıp tekrar okumayı deneyebilirsiniz.
Bu fikre sonuna kadar katılıyorum. Bir romanı ne kadar bölmeden okursan, bir filmi bir diziyi ne kadar bölmeden okursan aldığın zevk artacaktır. İlla bu dediklerimini deneyimlemişsinizdir. Hafta da bir, 2 hafta da bir yayınlanan kısacık bölümler için bu kadar kişinin bıkmadan takip etmesi bile büyük bir başarı.

G5’e değer vereceğiz diye uğraşmışlar. Açıkçası mangadan daha iyi duruyor bu formu. Mangada 1.50 gibi zıpır ve daha çocuksu duruyordu ama animede karizmatik. Mesela şu ilk 30 saniye hali baya karizmatik aslında. Boy pos var en azından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık