Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1072: Saçma Güç! Beşinci Vites Tam Faaliyette

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Bir önceki bölümden daha anlaşılır idi Aksiyonu, henüz gear 5 e ve yeni yeteneklerine alisamasakta artık bu şekilde oda nin kendi tabiriyle "Özgürce" savaşacak.

Artık Gear 4 deki gibi çok ciddi luffy göremeyecegiz.Gear 5 yani meyve uyanisin luffye yaptırdığı yetenekler var.Gorosei lerinde dediği gibi dünyanin en saçma gücü...

Bana göre yinede izlemeye değer.Bir tek ışık cümbüşünu azaltsinlar yeter gibi.

30 saniyelik bir kısma özenmişler. Toei'nin 1 yıllık gaz sonrası çektiği tarife bu. Anime izleyenlere gerçekten saygıları yok bölüm doldurmak için her hafta koydukları fblerden 10 sezonluk anime çıkar. 12 - 13 yıldır aynı terane
Çizim becerilerini coşturacakları bir zaman vardıysa tam da buydu be! Onepaceten bakıyordum hep tümkekten beri ama bu kadar kötü değildi yine o sıkıldığım zamanlarda bile. Fillerları silip birleştirince az biraz bir halta benziyor yine ama arca özel iyi çizimli filmleri daha sıklaştırsınlar madem, Nami bölümü gibilerini kastediyorum. Tamam zaten reytingleri iyiydi hep hala öyleyse reklam geliri de iyidir ama "sanat para içindir" işinin cılkı da çıktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık