Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1064: Çokbilmiş’in Araştırma Katmanı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 115 64.2%
  • Orta

Kullanılan: 44 24.6%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'i neden hep aptal komedi malzemesi olarak çiziyor o yaşdaki Garp'a bak bide Lufy'e sırf bunun için saçma sapan çöp bölüm Karasakalda İmpendownda çöp Lufyden o hale gelmişdi sonraki bölüm Law ele gecirilecek.

Dövüş bitince law uyanışına alışmış ya da daha rahat kullanacak seviyeye çıkmış galiba.

Zoro ve Sanji de aynı durumdadır. Zoro artık hakiyi daha kontrollü kullanır yorulmaz. Sanji de süper hızdayken kendini çabuk yoruyordu ona alışmış olabilir.

Akainu önemli olayların olduğu hiç bir yere müdahil olmayarak zorlanıyor, adamın işi de zor. Nereye karışmayacağını bilemiyor adam. Oraya mı karışmasam buraya mı karışmasam diye yırtınıyor. Oraya gitse yeterli adamı yok buraya gitse yeterli adamı yok nerdeyse bunların adamları.

Bm nin net öldüğü söyleniyordu öyle birşey olmadığını gördük.Puding kendisi diyor eğer hala yaşıyorsa bu kelimeleri size yedirecek diye.Kendisine bilmiyor tabii yaşayıp yaşayamadığı konusunda.Bence net bm ölmedi.

Eğer bu bölüm Law bu kadar üstün gelmeseydi, dövüş yarıda kalır derdim.

Ancak bu dövüşün sonunda Teach net bir şekilde kazanacak.

Şu dövüş Ace vs Teach Vol. 2 resmen.
Teach kazanacağı kesin zaten.Oda yine aynı sahneleri önümüze koyuyor.Dediğin gibi bariz ace dövüşü kokuyor.Teach ekibinin bir kısmıyla kazanamazsa zaten gitsin az ötede ağlasın.Luffy demekki bunu çerez niyetine yiyecek anlamına gelir.

Oda'nın bize etkiyi göstermesi sanmıştım ben ilk gösterildiğinde ama uzuyor. Kılıcı kroom ile manipüle edebiliyor.

BM dövüşünde Kroom için " Açtığım kesiğin hiçbir zararı yok ama Kroom direkt içeriden şok dalgaları yaratır. " demişti.
Bu söylem fiziksel uzama olmadığı yönüne daha yatkın bir ifade. Zarar yoksa o zaman fiziksel bir uzama da yok bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık