Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1064: Çokbilmiş’in Araştırma Katmanı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 115 64.2%
  • Orta

Kullanılan: 44 24.6%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Renkli çizimler harikaydı cidden... Law'ın tayfa çok sistematik çalışıyor tam bir takım çalışması hakim benim çok hoşuma gitti açıkcası bu durum.

Bir de Law uyanış açtığı için Room'u istediği yere yollayıp orada açabiliyor. Önceden sadece kendisi merkezi oluyordu Room'un...
Big Mom a yaptığı son susturan Room’u kaçırdın herhalde.

Law iyi başediyor BB ile savaşları tatmin edici ama Oda'nın son saygı duruşu gibi hissettim Law için bu bölümle yenileceği kesinleşti.Kuzan çok sırıtıyor orada o işi bir türlü sindiremedim mesela Akainu'nun bir tayfaya katıldığını hayal edemiyorum aşırı saçma geliyor.Shanks'ın gemisinde Beckman'ın yanında oturuyor falan aşırı saçma bir olay :D

R-Room da baya tehlikeliymiş.

Renkli çizimler harikaydı cidden... Law'ın tayfa çok sistematik çalışıyor tam bir takım çalışması hakim benim çok hoşuma gitti açıkcası bu durum.

Bir de Law uyanış açtığı için Room'u istediği yere yollayıp orada açabiliyor. Önceden sadece kendisi merkezi oluyordu Room'un...
Uyanış tekniği bu. R-Room’u big mom’a da kullandı. Sadece uzağa açmakla kalmıyor big mom’la beraber gitti o Room. Takip de ediyor.

Son düzenleme:
En azından 3 tane vegapunk'i gördük. Kalan 3'ü de gözükünce aksiyon baslar heralde. Bunlar olana kadar belki franky ve usopp power falan alır. Belki usopp şu çocuk oyuncagi sapan yerine silah falan bulur. Tam yeri. Ayrıca birsürü teknolojik alet de var tayfa için.

Eski Nami'yi özledim.Gittikce tiktok'da ki plastik kızlara benziyor.. Yinede bu durum halen seride ki en sevdiğim ikinci karakter olması gerçeğini değiştirmiyor..

Vegapunk'ın zımbırtılarını ne zaman geçeriz tahminen? Sanki hiç bitmeyecek gibi...

Bu arada renkli çizimle net karar verdim. Kapak hikayesini Oda çiziyorsa hiç özenli değil. Ulan Aokiji'nin sağ elinin ne olduğu belirsiz. Öyle bir şey çizmiş eciş bücüş. Korku filminde gider temizleyiciye kıstırılmış el gibi.

Ayrıca Sanji'de bacak kılı varken Usopp'da olmaması Usopp'un gey olma ihtimali düşündürdü. Öyle bir şey kalmış aklımda benim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık