Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051: Wano Şogunu Kozuki Momonosuke

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 222 58.9%
  • Orta

Kullanılan: 95 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 60 15.9%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kapağa bakınca Big Mom korsanları için üzülüyorum.
Momo sekiz yaşındaki zekasıyla Wano'nun başına geçse ne yapacak diyordum ama Kin'emon'dan çok da bir farkı yokmuş. Bir şekilde idare eder.
Haftaya Morgans'ı görmek istiyorum.
Bölümün son sayfasındaki Hiyori'yi @Shakky'nin yaptığı gibi avatar olarak ayarlayabilecek biri var mı?

Wano da yavaştan bittiğine göre artık Cp9 Saga(Water Seven+Enies Lobby) gibi bir saga gelmeyeceğine emin oldum sayılır. Yok yani mangaka istediği kadar zorlasın cidden ben o sagaaki tadı hiçbir zaman alamayacağım. Robin'in tayfadan ayrılışı, Usopp'un kavgası, geminin ömrünün gelmiş olması ve bunlarla birlikte ne oluyor oğlum hissiyatını mangaka bir daha sittin sene uğraşsa veremez. Luffy'nin o arcdaki ciddiyeti de bir daha gelmez. Yok abi One Piece'in tepe noktası Cp9 sagadır. Yıllarca belki öyle bir saga gelir diye beklersin eline geçen Thriller Bark gibi arclar. Aslında Thriller Bark kötü bir arc değil ama mesela 2 tane Thriller Bark olsun istemem.

Kaidou'nun Kin'emon'a vurduğunu bir Luffy yemiştir, o da 2,80 yere serildi. Ayıp olmasa biraz baygın bırak bari, öldüremedin zaten.

Pandaman'a selam olsun. Özletmişti kendini. Pandaman hatrına iyi dedim.
Geçen sayıda da vardı.

Geleceğin en iyi kılıç ustası spin off gelir mi?
Momo yaşı büyütüldüğü için 20 yıldır hiç kılıç eğitimi almamış gibi oldu. 8 yaşındayken aldırdıkları kılıç eğitimi sayesinde vücudu iyi yapıda olsa da çok sıkı eğitim vermeleri gerekecek kınların ve Zoro’nun.

Son düzenleme:
Allah’ın izniyle bu arc’tan kurtulduk arkadaşlar.
*Momonosuke karizma olmuş onu kabul etmek lazım.
*Yamato beklediğimiz gibi tayfaya dahil oldu, ben hem çok sevindim hem babasına bile ben odenim ulan diyip ihanet eden bi ruh hastası olduğu İçin şüphedeyim. Ama sonuç olarak güçlü bir tayfa üyesi+kadın.(sanji mutlu)
*Arc’ı ne kadar sevemesem de son sahnelerde duygulandım :’(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık