Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben birşey iddia etmiyorum ki sana tez sunup çürütmekle uğraşayım.Sen zoro fanı olduğun halde yazıyorsun biz zoro severiz ama sadece o adamın fanı olmadan bile zoroda kral haki çıkar çatıya kaidoyla savaşa katılır demişiz.Yav daha düne kadar saldırılara bile eklendiğini bilmiyordu kimse bu arc zoro saldırılarına eklicek demişsin ne büyük öngörüymüş be:alkis:İstediğin yorumu yap bana saçma gelene saçma derim.
Yukarı da ne dediğin belli. Sürekli beni bir şeyler sallıyormuşum gibi yazmışsın. Sanji'yi en sevmediğim dönem de bile adamın hakkını verdim. Bu arada Zoro'nun saldırılarına kral haki eklemesi de gayet de büyük öngörü. Ve İstediğine de saçma de. Saçma olmayana da de... şu an yaptığın gibi... :D
bir avuç insan diyoruz her arc bir adam çıkıyor kh li kralın hakisine sahip insan sayısı 15 i falan geçti herhalde birde hani Don Chinjao da çıkmış kralın hakisi Katakuri de çıkmış 1000 bölümlük Sanji de mi çıkmayacak
Çıksın canım... dediğim gibi çıkarsa ilk ben tebrik edeceğim söz. Ama çıksa da saldırılarına ekleyemez. Şu anlıkta zerre bir alt yapısı yok o yüzden de çıkacak gibi gözükmüyor... .D

Herkes alamaz Alpa dan bu sözleri...:a:
Vallahi var ya @Alpamis sana helal olsun reyiz. Bazen bizim Luffy' yazdıklarımıza karşılık sende Zoro'ya sallıyorsun fakrındayım ama hakkını verdin daha demin helal olsun... :D
Geçen hafta kendisi de söylemişti "zoroyu seviyorum ama bazen bazı fanlarına (bu sen oluyosun sanırım @RedTeroR :D) misilleme yapıyorum" diye. Alpa zaten böyle hakkını verdiği için sevilmiyor mu? Şurda görüyorum bazıları 3-5 mesaj atıyor ama insanın cevap veresi gelmiyor, bu adam her ortamda Zoro'ya yürüyor ama hep cevap alıyor. Aynısı aynı şeyi yapan Zoro hayranları içinde geçerli. Haklıya hakkını verdikten sonra goygoyunu yapmak için eğlencesi.

Zoro>=Luffy. Mangada bunun aksini gösteren bir durum yok. Luffy'nin Zoro'dan fazlası gözlem haki. Onu da Zoro'nun Luffy'den iyi olduğu alanlar nötrler.
Mangadan haberleri yok. Daha kötüsü sen bulup atıyorsun kabul eden yok. Yanlışa yanlış doğruya doğru demek yok
Sana 2 kere katılıyorum :) İlk katıldığım nokta yapmış olduğun tespitin, ikinci katıldığım nokta gülmekten :flaugh: tartışma çıkarmak değil amacım, tercihine saygı duyarım.

Gözlem hakisi zirve yapmış adamla Kaido uyduramıyor, King nereye uyduracak be DNSciğim. Luffy'nin gözlemi ve armament'i Zoro'dan iyi, kılıcı karartıp Shanks'ı indirmeden Luffy ile aynı seviyeye koymam
King Wcı Luffy’i alır ama bu da bir gerçek. :D Bütün global aynı fikirde zaten.Kata gibi sempati duymaz doyurmaz kendini yere atmaz ve eğitim vermezdi.xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık