Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco'nun yenilenmesi var, geç onu. Ayrıca Luffy, King'le savaşsa uzun çekeceğini kim söyledi.
La ne yenilenmesi manyak mısın Marinefordun başında mı yedi o yumruğu. Sınırı olduğunu gördük o saldırıyı yedikten sonra yenilenebilseydi kafasında sargı olmazdı. Üç amiralle cebelleşti magmada yüzdü adam.

Gördüğün gayet güzel savaşıyor Sağ kol ile hatta arada başkalarını da kaynatmış, seninki gibi yc3'e hoşaf olmuyor xD

Şu bölümleri okuyup hala hangisi daha güçlü dönmüş geyiği çeviriyorsun ya helal olsun sana :hhh:
Evet tam bir sağ kol gibi savaştı başka bir sağ kola karşı. Denk geçti baya.

La ne yenilenmesi manyak mısın Marinefordun başında mı yedi o yumruğu. Sınırı olduğunu gördük o saldırıyı yedikten sonra yenilenebilseydi kafasında sargı olmazdı. Üç amiralle cebelleşti magmada yüzdü adam.
Garp'ın en güçlü yumruğu olduğu malum değil ayrıca. Bu adam Chinjao ile vs'de bile silahlanma hakisi kullanmıştı. Kral hakisi olup olmadığı bilgisi geçmeyene kadar en güçlü yumruğu diyemeyiz. Yenileye bildiği kadar yenilemiştir.

Niye böyle garip garip triplere giriyorsun ki.
Bu trip değil ki. Asıl trip, "ben bu karakterden soğuyorum yaa" cümlesi değil mi ? :)
Valla ben senle ayni fikirde değilim ya. Ben senden nefret etmiyorum ki bazi konulardaki tespitlerini de baya beğeniyorum. Mesela ben kılıç olayını pek umursamamistim seridekini hani dikkat etmemistim liglerine zart zurt senin konuların baya aydınlatmisti beni. Konu Zoronun gücü olunca ne oluyorsa sana gözünü hiçbirşey görmüyor. Yoksa daha geçen bölüm lunarian olayı ile tespitlerin falan hoşuma gidiyor. Yani ben sadece spesifik olarak Zoronun gücü konusundaki yorumlarindan rahatsizim. Doğal olarak Luffyciler içinde aynısı geçerli. Neden komple herkesi engelliyim ki. Yani Zoronun kral haki açtığı daha onceden kesinlesmisken. Ne oldu zaaaa bilmem ne diye 10 sayfa mesaj vardi. Keza Luffyciler içinde aynı şeyler. Konu engellemekle cozulcek bisey degil bence.
Sağol teşekkür ederim. Ben illa bana gıcıksın demiyorum ki. Kime gıcık oluyorsan onu engelle. Yani bu olay Zoro fanları diye etiketlediğin kesimi itham edecek kalbini kıracak duruma geliyorsa, senin sinirlerini zıplatacak duruma geliyorsa yap bunu. Yanlış bir şey yok bunda. Çok samimi söylüyorum düşüncelerini çok saçma bulduğum insanları engellemeseydim ban komasına girmiştim çoktan.

Benim gördüğüm durum şu. Bazı Luffy fanlarının Luffy'yle Zoro'nun kıyaslanmasına tahammül edemedikleri ve bu sebeple Zoro'yu gömecekleri ilk fırsatta mantıklı-mantıksız fark etmez, akıl dışı ya da saçma olup olmaması fark etmez gömmeye çalıştıkları ve bu sebeple çocukların bile düşmeyeceği kadar komik durumlara düşmeleri. Zoro fanları olan şeyleri yorumluyor bazı Luffy fanları olan şeyi bile kabul etmiyor. Yoruma açık şeyler tabi ki tartışılır ama yoruma açık olmayan şeyleri yazılıp çizilen şeyleri bile görmezden geliyorsan ya körsündür ya manga yorumlamayı bilmiyorsundur ya başka bir şeydir vs. Sonuç olarak çok basit mevzuların bile bazı Luffy fanlarınca komiklik derecesinde savunulmaya çalışması, savundukları şeyin aksi çıkınca ki bu 2*2=4 kadar net bir sonuç olduğu için her defasında Zoro fanları lehine bir durum ortaya çıkıyor... Ee bu sefer de Zoro fanları alay ediyor haklı olarak. Bunun dozu kaçıyor mudur bazen, kaçıyordur illa ki. Ama kusura bakma eleştirinin de bir namusu şerefi, yolu yordamı vardır. Sen eleştirini adabıyla, usulüyle yapmazsan sonra da Zoro fanları alay ediyorlar diye eleştirmiceksin..

Hee engellemek istemiyorsan da sinir sistemini buna göre ayarlaman lazım ;)

Sağ kol gibi mi savaştı bilmem ama Lütfüden çok daha iyi savaştığı açık ve net.
Nerde çok daha iyi savaştı yahu? King vurdu bir o yana bir bu yana uçurdu durdu. Ataklarını net açık vermişken bir kere yedi King. Bu en iyi ataklarından biriydi. Adam sallamadı kalktı. Luffy g4 ile vurduğu sıra Dof olsun Cracker olsun Katakuri olsun hepsi sağını solunu şaşırıyordu. Yüzü gözü kan çanağına dönüyordu. Hani şu eziklediğiniz Kong Gun darbeleri gibi etki yaptığı için şaha kaldırdığınız King'i diyorum.:D Luffy Zoro gibi hasar sıkıntısı hiç çekmedi. Zoro şu an hasar sıkıntısı çekiyor. Onda da Enma çıktı karşısına işte. O da olmasa çizik atamayacaktı herife. Çatıdan power up alarak indi dedim. Şimdi orada yaşadıklarından hareketle uyanan güç üzerinden savaşıyor.

Luffy g4'de olduğu sürece bu adamlara yenilmez olduğunu kanıtladı. Süre sıkıntı çektiği için sıkıntıya düştü. Zoro'da öyle bir durum yok. Zoro komutan seviyesine bu arc'ta çıktı. Sağ kol seviyesine de yine bu savaşta kalan power uplar sonrası çıkacak.

Bu trip değil ki. Asıl trip, "ben bu karakterden soğuyorum yaa" cümlesi değil mi ? :)

Sağol teşekkür ederim. Ben illa bana gıcıksın demiyorum ki. Kime gıcık oluyorsan onu engelle. Yani bu olay Zoro fanları diye etiketlediğin kesimi itham edecek kalbini kıracak duruma geliyorsa, senin sinirlerini zıplatacak duruma geliyorsa yap bunu. Yanlış bir şey yok bunda. Çok samimi söylüyorum düşüncelerini çok saçma bulduğum insanları engellemeseydim ban komasına girmiştim çoktan.

Benim gördüğüm durum şu. Bazı Luffy fanlarının Luffy'yle Zoro'nun kıyaslanmasına tahammül edemedikleri ve bu sebeple Zoro'yu gömecekleri ilk fırsatta mantıklı-mantıksız fark etmez, akıl dışı ya da saçma olup olmaması fark etmez gömmeye çalıştıkları ve bu sebeple çocukların bile düşmeyeceği kadar komik durumlara düşmeleri. Zoro fanları olan şeyleri yorumluyor bazı Luffy fanları olan şeyi bile kabul etmiyor. Yoruma açık şeyler tabi ki tartışılır ama yoruma açık olmayan şeyleri yazılıp çizilen şeyleri bile görmezden geliyorsan ya körsündür ya manga yorumlamayı bilmiyorsundur ya başka bir şeydir vs. Sonuç olarak çok basit mevzuların bile bazı Luffy fanlarınca komiklik derecesinde savunulmaya çalışması, savundukları şeyin aksi çıkınca ki bu 2*2=4 kadar net bir sonuç olduğu için her defasında Zoro fanları lehine bir durum ortaya çıkıyor... Ee bu sefer de Zoro fanları alay ediyor haklı olarak. Bunun dozu kaçıyor mudur bazen, kaçıyordur illa ki. Ama kusura bakma eleştirinin de bir namusu şerefi, yolu yordamı vardır. Sen eleştirini adabıyla, usulüyle yapmazsan sonra da Zoro fanları alay ediyorlar diye eleştirmiceksin..

Hee engellemek istemiyorsan da sinir sistemini buna göre ayarlaman lazım ;)
Ben sinirlenmiyom ki bunlara normalde geraksiz görüyorum. Adam bana ergen diyince sinrlendim biraz fazla ofansif yardırmırşım. Kişiliğime saldırdırada bulundu bende biraz genelleme yapmışım ağır olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık