Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden zaten yc3 idi doğru.
Evet, Odene tek atacak kadar güçlü olduğu için Kaido yıllarca unutamamış. Yav savaşı kısa tutarak aktardığı için sadece iki tane saldırı var zaten. Birinde Oden vuruyor hayvan gibi yarık açıyor bir tane daha vursa Kaido'da bitecek. Sonra Kaido bir vuruyor bayılıyor Oden. Normal aktarımlarında Jack ve Inu, Neko gece gündüz savaşmıştı günlerce, Wanoda iki göz açıp kapamayla bitti. Kısa savaş aktarımlarından güç yorumlayacaksanız işimiz iş. Size kolay gelsin.

Bana göre İmparator-Amiral-Sağ Kol skalasındakş karakterler birbirinden tek yemez. Dünyanın en güçlü yumruğu Garp'ın yumruğu Marco'ya tek atamamış gerisi boş.

King ya da Kata gibi sağ kolların arasında çok fark olamaz. İkisini de özel yapan tarafları var. Ama biri diğerinden çok daha güçlüymüş vs denemez. Bazen aşırı saçma yorumlar atılıyor. Ben özet geçeyim, birini diğerinden hatrı sayılır derecede daha üstün görüyorsan, yanlış düşünüyorsun. Bu kadar. İkisinin de güçlü ve güçsüz yanları tartışılır, kıyaslanır ona lafım yok.
Buna katılıyorum.
Zoro, King'i yense de ; Kata'yı yeneceği kesin değil.

Evet, Odene tek atacak kadar güçlü olduğu için Kaido yıllarca unutamamış. Yav savaşı kısa tutarak aktardığı için sadece iki tane saldırı var zaten. Birinde Oden vuruyor hayvan gibi yarık açıyor bir tane daha vursa Kaido'da bitecek. Sonra Kaido bir vuruyor bayılıyor Oden. Normal aktarımlarında Jack ve Inu, Neko gece gündüz savaşmıştı günlerce, Wanoda iki göz açıp kapamayla bitti. Kısa savaş aktarımlarından güç yorumlayacaksanız işimiz iş. Size kolay gelsin.

Bana göre İmparator-Amiral-Sağ Kol skalasındakş karakterler birbirinden tek yemez. Dünyanın en güçlü yumruğu Garp'ın yumruğu Marco'ya tek atamamış gerisi boş.
Marco'nun yenilenmesi var, geç onu. Ayrıca Luffy, King'le savaşsa uzun çekeceğini kim söyledi.

Övme canım sıkıntı yok... zaten övgü isteyen de yok. Ben yukarıda neden ara ara o yorumları attığımı açıkladım. Sürekli aynı muhabbeti yapanlar hitaben dedim.
Çok uzatmayacağım... yazdıklarını okudum ama olay şu ki.. Ne olursa olsun her kitle de normal ya da başkalarına abartı gelen yorumlar var. He normal de birinin bir şey de yanılması ya da yanılmaması da sorun değil... ama öyle laflar edildi ki... ve aslından Wano da olanlara bakılınca çok abartmadığımız da gözükmesine rağmen... hala laf edilince ister istemez, ya bak böyle böyle... hala neyin lafı yapılıyor demek istiyor insan ve diyor da. Neyse Tiksav konu çok uzadı zaten reyiz. Ben kendimi yeterince açıkladığımı düşünüyorum. Eğlencemize bakalım olay bu.
İyi forumlar dostum seni anladım sıkıntı yok.

Pika yk3
Zoro > Luffy, Sanji > Zoro
Luffy, Daz Bones'u yenemezdi.

Seviyelerinde yorumlar görmediğim sürece hiç bir fan grubuyla sorunum yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık