Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam eliyle Big Mom'ı işaret ediyor, bütün metaller oraya yöneliyor. Big Mom'ı mıknatısa çevirmemiş de demirleri Big Mom'a yönlendirmiş gibi. Anlık bir saldırı yani, Big Mom'da daimi bir mıknatıs olma durumu yok. Uyanışın güçlerinden biri olsa gerek.
Daimi mıknatıs olursa yine bir nebze iyi olabilir ama ben de geçici olduğunu düşünüyorum dediğin gibi anlıktır. Yani bu meyveden daha çok şey çıkarması lazım Oda'nın, Zoro'da veya Luffy'de olsa nelen neler çıkarttırırdı meyveden.

With this new technique, Kid has turned Big Mom into a giant magnet thanks to his “awakened” powers.

Tekrar tekrar baktım. Gözümden kaçtığını da sanmıyorum. Şöyle bir şey Law için yazılmış değil spoilerda. Uyandırdığını söylüyor ama gerçekten bölümde kullanmadı galiba.

Law gerçekten novaların tribal kraliçesi. Bunun kadar tribi en son Kamabakka kraliçesi Sanji yapmıştı.

Law ve Kid'in Zoro seviyesine yaklaştığı bir bölüm olmuş. Fanları onore olup gurur duymalı. Hadi yine iyisiniz.
Geçmişlerdir Zoro’yu ya adamlar uyanış açtı. :)
Çok büyük bir uyanış gücü değil, onu dile getiriyorlar. Bence de öyle. Dediğim gibi Punk Vice saldrısının daha kolay versiyonu bu, hedefler kasmadan yerini buluyor. Yoksa benzerini Zeus'a da yapmıştı bu hareketin, kutuya kapattı işte o mantık.
Adamda kral haki de var Law gibi uyanış vermemesi doğal az dengeleyim demiştir.
With this new technique, Kid has turned Big Mom into a giant magnet thanks to his “awakened” powers.

Tekrar tekrar baktım. Gözümden kaçtığını da sanmıyorum. Şöyle bir şey Law için yazılmış değil spoilerda. Uyandırdığını söylüyor ama gerçekten bölümde kullanmadı galiba.
Benim anladığım yeni kullandığı kroom uyanış işte Mom neye uğradığını şaşırıyor hasar yemeyen kadın.Helal olsun ama en son bu tepkiyi Luffy ve Zoro’ya vermişti şimdi yaralı olarak veriyor.

Benim anladığım yeni kullandığı kroom uyanış işte Mom neye uğradığını şaşırıyor hasar yemeyen kadın.Helal olsun ama en son bu tepkiyi Luffy ve Zoro’ya vermişti şimdi yaralı olarak veriyor.
Ama baksana Kid kullanırken spoilerda awakened diye yazılmış. Law kroom ile saldırı yaparken yazılmış olan spoilerda awakened yazmıyor. Bir şüpheye düşürdü. ?

Serinin en güçlü tayfalarindan yonkoularin adamlarına belamiye buggye,hawkinse,cavandish vs gibi vasıfsız seri için katma değeri sınırlı olan karakterlere ayırdığının onda biri zaman ayirmadi bu adam.
yonkou komutanları offpanel düşüyor yonkoular yeni yetmelere maskara oluyor...
Kimsede bu ne demiyor oda öyle alıştırmışki saçmalıklara herkes olur öyle diye boş veriyor benim için seri bu bölümde bitti koskoca yıllarca korsanlık yapmış adamlar Roger wb garp shiki rayleigh görmüş adamlar yıllarca onlarca dövüş geçirmiş onlarca korsana boyun eğdirmiş birbirlerine güç geçirememiş adamlar iki tane yeni korsana 50 bölüm önce bir arc önce 2tanesi ölene kadar adamın 4. 5. Adamı gücündeki doflamingoyu ikina ikina kol bırakarak sırtlarda taşınarak kaça kaça yenmiş bir arc geçiyor luffy iki komutanla savaşıyor canını veriyor kaç kere zar zor galip çıkıyor galip çıktığıda tartışılır bu adamın yaptığını iki tane yatarak zaman geçiren adamda yapıyor sizce bu saçma değil mi luffynin kaidoyla vs atması saçmalıksa law ve kiddin big mom alması kafa tutması daniskasidir.
Luffynin bile 10da biri vs atmamış kendini geliştirmemiş bir arc önce 4. 5. Adam gücündeki doflamingoyu yenerken yardakcilik yapan adam bir arc sonra yonkouya kafa tutuyor vay anasını be

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık