Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law gerçekten novaların tribal kraliçesi. Bunun kadar tribi en son Kamabakka kraliçesi Sanji yapmıştı.

Law ve Kid'in Zoro seviyesine yaklaştığı bir bölüm olmuş. Fanları onore olup gurur duymalı. Hadi yine iyisiniz.
Sanırsın Yonkoyla Zoro kapışıyor da Kid ve Law beraber King'e giriyorlar. Bir kere de şu fanlık butonunu kapatıp yorum yaz şuraya.

Aga biz Kid seviye atladı diye bekliyorduk adam niye durup dururken seviye düştü? :D
Yanlış beklentiler her zaman olabilir. Önemli olan bu yanlışların farkına varıp doğru yolu bulmaktır. Sana inanıyorum Montana. İnanmak istiyorum. Lütfen beni hayal kırıklığına uğratma :)

Geçmişlerdir Zoro’yu ya adamlar uyanış açtı. :)
İşte bunlar uyurken Zoro baya yol almış kanka. Uyandıklarında iş işten geçmiş biraz :)

Mangada nettir umarım ki bölüm gelince anlarız. Konuşma fbsi var. O da muhtemelen geçen bölümden kalan bir konuşma. :D
O değil de Law benim h.haki-uyanış teorimi bozdu. :( H.haki çıksa bari.
Yanlış beklentiler her zaman olabilir. Önemli olan bu yanlışların farkına varıp doğru yolu bulmaktır. Sana inanıyorum Montana. İnanmak istiyorum. Lütfen beni hayal kırıklığına uğratma :)

İşte bunlar uyurken Zoro baya yol almış kanka. Uyandıklarında iş işten geçmiş biraz :)
Bence sen gerçeği kabullenmek istemiyorsun bölüm gelmeden önce xD adamlar imparator yaralıyor tek başına Zoro yüzeysel çizik ( pardon sinek ısırığı diyorlardı :D ) atarken :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık