Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım bunlar nasıl uyanış? Law zaten içten saldırı yapabiliyordu bildiğim kadarıyla gamma knife içten yapılan bi saldırıydı, aynı şekilde Kid o saldırıyı yapması için Big Mom’ın mıknatısa dönüşmesi gerekiyor mu gerçekten? Kendisi zaten metalleri istediği gibi hareket ettiremiyor muydu bunlar nasıl uyanışlar bildiğin normal saldırıları uyanış diye yutturuyor bize

apoo'nun yanindaki 3 eleman ( en azindan ikisi) yamatoyu kurtaran 3 samurayami benziyo banami oyle geldi,
tekrar yakalanip uzerlerin de dev deneyleri yapilmis olmasinlar :D

Son düzenleme:
Benim anlamadığım bunlar nasıl uyanış? Law zaten içten saldırı yapabiliyordu bildiğim kadarıyla gamma knife içten yapılan bi saldırıydı, aynı şekilde Kid o saldırıyı yapması için Big Mom’ın mıknatısa dönüşmesi gerekiyor mu gerçekten? Kendisi zaten metalleri istediği gibi hareket ettiremiyor muydu bunlar nasıl uyanışlar bildiğin normal saldırıları uyanış diye yutturuyor bize
yazar sıçtı işte o zaman kanı çeksin adam kanın içinde demir yok mu bilimsel olarak? Var her yerde bilimden dem vuran, sabahtan akşama kadar yok vegapunk yok queen'den çeşitli çağrışım yapan adam konuyu buraya bağlamayacak ha? Sokarım senin çizeceğin mangaya derim. Ya adam gibi çiz ya bırak. Ya sev, ya terk et.

Kid meyvesiyle demirleri kendine çekebiliyordu sadece,bölümde Linlin'i mıknatıs yapmış bildiğin.Çok farklı şeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık