Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1015: Hasır Şapkalı Luffy! Korsanlar Kralı Olacak Adam!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Iyyyyy bunu nasıl izleyebiliyor insanlar öğğkk kafayı yicem abi midem bulandı. O mükkemel paneller böyle mi çizilir ? Böyle mi aktarılır. Aşırı renkli efekt olayını geç çizimler bile berbat bu ne lann
Efektler güzeldi bence animasyon kalitesi de ayni sekil gerci karakter cizimlerini pek begenmedim özellikle yamato'nun çizimi hic begenmiyorum

Efektler güzeldi bence animasyon kalitesi de ayni sekil gerci karakter cizimlerini pek begenmedim özellikle yamato'nun çizimi hic begenmiyorum
Animasyonlarını sevmiyorum. Işıklı mışıklı bir de o çizimler ne öyle, hiç beğenmedim abi ben animeyi one piece bölümü olarak değil animasyon şirketi performansına göre değerlendiriyorum. Mangasını okduğum için beklediğim şey daha fazla oluyor doğal olarak.

Yamato kısımlarını ve ASL flashbacklerini aşırı beğendim. Sadece Luffy'nin yumruğunu sevmedim. Bir sürü renk patlaması yapmışlar yine. Onun haricinde sesler ve detaylar harikaydı.

Umarım bundan sonra böyle gelir bölümler. En azından çatı dövüşlerini, tayfanın dövüşlerini falan önceki bölümlere göre biraz daha keyifli izlyebiliriz.

fazla iyi bölüm. Üzerinde düşünülüp emek harcanmış, gerek ses efektleri olsun gerek geçişler olsun gerek ortamın verdiği duygular olsun gerçek manada bu anlar için one piece izliyorum dedim içimden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık