Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1015: Hasır Şapkalı Luffy! Korsanlar Kralı Olacak Adam!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Bu bölüm çizim konusunda 100 basar 1000. manga bölümüne. Keyif konusunda ise 10bin basar.

Megumi ablamızu mezara sokmadan ters döndürmeyin bari. Bunu mu görmek istiyordunuz 1000. Sayı için.

Aşırıya kaçan efektler dışında güzel bölüm olmuş. Luffy'nin şu sahnesine bak bir de mangadaki palyaçoya bak. :(

Oda'nın çizimlerinin leş olmasıyla, var olan leş çizimi daha da leş çizmenin alakasını anlayamadım ama neyse tamam, Odayı savunmuşum ben
Bence abartmışsın. Ben de Odanın çizimlerini beğenmiyorum ve çoğu zaman çok kötü çiziyor mangayı. Fakat İyi çizdiği zamanlar da yok değil keza anime de aynı şekilde.

Bence abartmışsın. Ben de Odanın çizimlerini beğenmiyorum ve çoğu zaman çok kötü çiziyor mangayı. Fakat İyi çizdiği zamanlar da yok değil keza anime de aynı şekilde.
Çizimi leş dedim lan sadece ne dedim de herkes bu kadar alındı xD
Farketmez, One Piece olmak zorunda bile değil.
Aslında niye böyle bir soru sorduysam.. One Piece'in çizimlerinden iyi bir ton anime ve manga var. Burada sormam gereken soru sen One Piece dışındak kaç anime izledin veya manga okudun

Kaliteliydi gerçekten tek sorun şuydu ki aşırı flash içerikliydi, ışıltılı alışık olmadığımız One Piece animesiydi. Ankara pavyon gibi olmasaydı daha da tadından yenmezdi.

10/7,5 veriyorum 2,5 da ışıklardan kırdım.

Epilepsisi olanlar için sıkıntılıydı yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık