Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro'nun Karakter Tasarımı ve Bilinmeyen Yönleri

@Densetsu no Samurai @Chaos Bringer
Muazzam bir yazıydı.İkinize de teker teker bol sevgi ve saygımı sunuyorum.:sapkali:

Öncellikle diğer arkadaşların aksine en fazla hoşuma giden detay Zoro'nun nakledildiği gölgenin Rüzgar demesi ayrıntısı oldu.Bir Zoro sever olarak rüzgar tekniklerini kullandığını biliyorum.Soru işaretlerinden dolayı uzatmak istemediğiniz yerlerden biri diye düşünüyorum.
@Kensei gibi ben de özel bir aileden gelmesini istemem.Tayfada iki karakter favorimdi en başından hangisi tam kestiremiyordum. %51 Zoro %49 Sanji idi.Sanji'yi hala çok severim ama prens çıkması %40 a geriletti.Zoro Cennetteki Güneş'in iradesini almış olsun genini değil, böylesi daha çok hoşuma gider.Ama yazının güzelliğiyle, araştırmanın derinliği ile artık bi önemi yok.Wano'yu iple çekerken ilaç gibi teori okumak güzeldi.:good:
Eyvallah dostum :p

Zoro'nun gücüyle ilgili kısımlara çok girmedik. Sadece onun için bile ayrı bir konu hazırlanabilir çünkü.

Ancak kendi beklentimi söylemek gerekirse Zoro'nun element kaynaklı güçlerinin ilerleyen zamanlarda artış göstereceği beklentisi içindeyim. Rüzgar seviyorsan Uzak Doğudan güçlü esintiler seni bekliyor.

Eyvallah dostum :p

Zoro'nun gücüyle ilgili kısımlara çok girmedik. Sadece onun için bile ayrı bir konu hazırlanabilir çünkü.

Ancak kendi beklentimi söylemek gerekirse Zoro'nun element kaynaklı güçlerinin ilerleyen zamanlarda artış göstereceği beklentisi içindeyim. Rüzgar seviyorsan Uzak Doğudan güçlü esintiler seni bekliyor.
Şu ana kadar yüzüstü bırakmadı sağolsun.
:D :D

Buna şey örnek verilebilir mi?
Zoro'nun Kuma'ya yenildikten sonra Mihawk'a başını eğmesi.
Bu arada evet defalarca okuyorum teorinizi.
O anlayış Zoro'da tam tersi şekilde ortaya çıkıyor. O yüzden Mihawk'a başını eğmesi bu felsefe ile değil daha farklı bir bakış açısı ile değerlendirilmeli.

Teşekkürler reyis. Teorilerin beğenilmesi teşvik ve mutluluk kaynağı bizim için :p

Okudugum en güzel teorilerden biri ellerine saglık.Bana göre zoroda seytani bi varlık var ruhunda ve kılıclar da bunları acıga cıkarmanın tılsımı olabilir yada iki bölünmüs ruh,tasıyıcına kavusunca tam gücünü ortaya cıkarıyo olabilir.Belkide bundan dolayı diger yarısına sahip olmayan insanlar kullandıgında lanetliyodur.
Sonuc ne olursa olsun bu teorinin yüzde 99.9 tutar

Okudugum en güzel teorilerden biri ellerine saglık.Bana göre zoroda seytani bi varlık var ruhunda ve kılıclar da bunları acıga cıkarmanın tılsımı olabilir yada iki bölünmüs ruh,tasıyıcına kavusunca tam gücünü ortaya cıkarıyo olabilir.Belkide bundan dolayı diger yarısına sahip olmayan insanlar kullandıgında lanetliyodur.
Sonuc ne olursa olsun bu teorinin yüzde 99.9 tutar
Bu da güzel bir bakış açısı. Olabilir. En çok istediğim şey Zoro'nun kendi tarzına ve ruhuna uygun 3 jenerasyon Kitetsu'ya sahip olması ama bakalım ne olur. Teşekkür ettim :p

Bu zoro num enies lobby arcında bacaya sıkıstıgı zaman chopper kitetsu tasıyodu ve onu hissetmisti.Sadece onu hissedebiliyorum demisti lanetli oldugu icin.Bu zoronun da lanetli bi ruha sahip olduguna örnek gösterilebilirmi??

Bu zoro num enies lobby arcında bacaya sıkıstıgı zaman chopper kitetsu tasıyodu ve onu hissetmisti.Sadece onu hissedebiliyorum demisti lanetli oldugu icin.Bu zoronun da lanetli bi ruha sahip olduguna örnek gösterilebilirmi??
Orada sanki 'onları hissedebiliyorum' demişti diye anımsadım ama bende pek hatırlamıyorum. Lakin Mr1 ile dövüşünde taşların altında kılıçların tam yerlerini hissetmişti gene. Yani 3 kılıcı da hissediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık