Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro'nun Karakter Tasarımı ve Bilinmeyen Yönleri

Rayleigh'in gençliğinin yanında, vitamin Mihawk. İkisinin meşhur teorileri çok okudum ve tartıştım pek ihtimal vermiyorum savaştıklarına. Nitekim çırağına devretmiş, muhatap olmamış Kral.
Cesur kılıç ustası o gün kendine bir söz verdi, kanlar içindeyken... Belki ölecekti ama, o da biliyordu ki "sözünü tutmayan bir erkek, adam değildir"..., bu yüzden bu sözü verdi, eğer söz verirse bunu tutmak için ölümü bile öldürecekti... Ve öyle de oldu, sözünü verdi, "bir gün seni yeneceğim Kara Kral, unvanını alacağım, benim gibi biriyle tanışıp, unvanımı ona devredene kadar bekleyeceğim..."

Zoroyla ilgili okuduğum en iyi teori. Ellerine sağlık güzel paylaşım olmuş. Yüzde 75 tutar bu. En güzel yanı Zoro'nun neden 3 kafa 6 kol gezdiğine açıklama getirmiş :D Mihavk'ın gemisine de değinmişsin güzel olmuş.

Ula yazıyı yeni okudum bende çok iyi olmuş. Yapımda emeği geçenlerin ellerine sağlık.
Karakter daha bi anlamlandı güzel oldu :good:

@Densetsu no Samurai @Chaos Bringer
Muazzam bir yazıydı.İkinize de teker teker bol sevgi ve saygımı sunuyorum.:sapkali:

Öncellikle diğer arkadaşların aksine en fazla hoşuma giden detay Zoro'nun nakledildiği gölgenin Rüzgar demesi ayrıntısı oldu.Bir Zoro sever olarak rüzgar tekniklerini kullandığını biliyorum.Soru işaretlerinden dolayı uzatmak istemediğiniz yerlerden biri diye düşünüyorum.
@Kensei gibi ben de özel bir aileden gelmesini istemem.Tayfada iki karakter favorimdi en başından hangisi tam kestiremiyordum. %51 Zoro %49 Sanji idi.Sanji'yi hala çok severim ama prens çıkması %40 a geriletti.Zoro Cennetteki Güneş'in iradesini almış olsun genini değil, böylesi daha çok hoşuma gider.Ama yazının güzelliğiyle, araştırmanın derinliği ile artık bi önemi yok.Wano'yu iple çekerken ilaç gibi teori okumak güzeldi.:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık