Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Zoan

'Şeytan Meyveleri' forumunda Smoker tarafından 15 Ara 2009 tarihinde açılan konu

1. LonelySam (Üye)
    Mesaj Sayısı 245
    Üyelik Tarihi11 Tem 2014
    Yakında görüp görebileceğimiz en güçlü zoanı göreceğiz büyük ihtimalle. (Kaido)- Smoker çevirilerin her zaman mükemmel eline yüreğine sağlık.

2. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 21,606
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Bunu ben çevirmedim. God isimli arkadaşımıza ait.

3. LonelySam (Üye)
    Mesaj Sayısı 245
    Üyelik Tarihi11 Tem 2014
    O zaman bu seferlik bütün takdiri God arkadaşımıza gönderiyorum . Daha niceleri gelir umarım.

4. Mesaj Sayısı 326
    Üyelik Tarihi30 Oca 2017
    Zoanlar diger iki meyveye gore daha cazip geliyor nedense bana.
    Jack in melez formu varmidir acaba ?Hayal edemedim hic, olmaz gibi sanki. Normal fil meyveseinin de sanirim olmaz gibi. Bazi meyvelerin melez formlari yok mudur ki? Pekoms in ki de oyle mesela. Kaplumbaga meyvesinin melezi ne bilim bilemedim.

5. Mesaj Sayısı 14,640
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Serinin nerdeyse en keyifli dövüşleri Enies Loby'de idi. Bunun sebebi zoanın en iyi bire bir meyvesi olmasıydı. Zevkli dövüşler okumuş/izlemiştik. Darısı Wano'ya. Oda'dan bir şeyler beklemek boş iş olsa da Wano dövüşlerinden beklenti büyük.

6. Mesaj Sayısı 326
    Üyelik Tarihi30 Oca 2017
    Hocam bende beklenti icerisindeyim ama smile meyveleri zoan tadi vermiyor. Hala saglam zoan dovusleri gormedik. Azcik ucundan gosterdi Page One, Queen filan. Şöyle yırtıcı uyanmış zoanlar bekliyoruz hala.

7. Mesaj Sayısı 14,640
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Şimdi su aygırı smile'ı vardır hiçbir şey beklemezsin. Ama Wano'da 3-4 tane antik zoan var. Antik ve mistik zoanlar sağlamdır. Meyveler güzel şeyler vaad ediyor. Gerisi dövüş çizme özürlüsü Oda'ya kalmış.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık