Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Zoan

Eline sağlık smoker çeviri ve paylaşım için teşekkürler.Bu yazıyla birlikde ben artık sengoku'nun meyvesinin kesin bir zoan olduğuna eminim ama antik zoan'mı yoksa uyanmış zoanmı ona bişi diyemicem :D

Uçan Zoan türü meyvelerin yalnızca üç tane olduğu söylenmişiti Nico Robin tarafından yanılmıyorsam... Pell ile ilk karşılaşmasında... Acaba buna antik Zoan Marco da dahil mi? Bir de Hito Hito no mi Zoan mı acaba? Bir insan yese formu daha güçlü ve büyük bir insana dönüşmek mi olurdu? Bir de tabi Rumble Ball gibi bir muamma var... Diğer meyvelerde hatta diğer türlerde de uygulanabilir mi acep??? Acaba Ejder tipi Mystic Zoan var mıdır? Ben hep Roger'ın meyvesinin bu olduğunu düşünmüşümdür...

Uçan Zoan türü meyvelerin yalnızca üç tane olduğu söylenmişiti Nico Robin tarafından yanılmıyorsam... Pell ile ilk karşılaşmasında... Acaba buna antik Zoan Marco da dahil mi? Bir de Hito Hito no mi Zoan mı acaba? Bir insan yese formu daha güçlü ve büyük bir insana dönüşmek mi olurdu? Bir de tabi Rumble Ball gibi bir muamma var... Diğer meyvelerde hatta diğer türlerde de uygulanabilir mi acep??? Acaba Ejder tipi Mystic Zoan var mıdır? Ben hep Roger'ın meyvesinin bu olduğunu düşünmüşümdür...
Uçmaya imkan veren Zoan değil... Uçma yeteneği veren 5 meyve var... Söyleyende Robin değil, Pell'di... Marco'nun meyvesi efsanevi o yüzden olmadığı düşünülmüş olabilir. Hito Hito no Mi, tekli Zoan türlerinden... Başka eşi yok... Mrs. Merrychristmas gibi... Bir insan yerse Chopper'ın normal üç dönüşümünü yapabilir.. Rumble Ball ise Chopper'ın kaza ile bulduğu doping gücü... Kendi meyvesine özel olduğunu sanıyorum...

Anladım... Cevaplar için sağol... Gerçi Pell feci halde yanılmış olabilir... Oda ellerden kanat yapıp Robin'i bile uçurdu sonuçta... Eheh :D

öncelikle teşekkürler. ama merak ettiğim bişey var zoan meyve kullanıcısına hakiyla vurulursa o kişi anlık olarak narmal haline mi döner :confused:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık