Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Zamanda Kaybolmuş Ülke: Wano!

Sizce Wano'nun zaman çizelgesi farklı olabilir mi?

• Evet, olabilir. Her şey ortada.

• hayır, olamaz. Başka bir açıklaması vardır.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Tama şu an 8 yaşında. Ace geldiğinde 5 yaşındaydı. Zamanlar eşleşiyor.
Hitetsu, Drake'in 1 yıl önce öncü şef olarak geldiğini söyledi. Zamanlar eşleşiyor.
Kaido ile Big Mom den den mushi ile Luffy hakkında konuştu. Zamanlar uyuşuyor.

Eşleşmeyen şey Kozuki ve maiyeti.

Ben bunun zamanla ya da mekanla alakalı olmayıp, şahıslarla alakalı olduğunu düşünüyorum.

Oda'nın Dragon Ball hayranı olduğunu ve dragon ball'dan bazı esinlenmeler, göndermeler vs yaptığını biliyoruz. Dragon Ball'da da zaman odası vardı. Goku vegeta vs odaya girip dakikalar içinde bir kaç yıllık anteraman yapıyorlardı. Oda'da bu tarz bir şey için altyapı yapıyor olabilir. Benim aklıma yattı.

Edit : (Örnek daha önce verilmiş zaten :) )

Tama şu an 8 yaşında. Ace geldiğinde 5 yaşındaydı. Zamanlar eşleşiyor.
Hitetsu, Drake'in 1 yıl önce öncü şef olarak geldiğini söyledi. Zamanlar eşleşiyor.
Kaido ile Big Mom den den mushi ile Luffy hakkında konuştu. Zamanlar uyuşuyor.

Eşleşmeyen şey Kozuki ve maiyeti.

Ben bunun zamanla ya da mekanla alakalı olmayıp, şahıslarla alakalı olduğunu düşünüyorum.
Evet, Tsuru da Oden'in 20 yıl önce indiğini söylüyor. Bunlar olmasa net olarak söylerdim zaten. Teori başlığı açmazdım. Dediğin gibi Momonosukeler'de bir tuhaflık var. Ancak bu tuhaflık da yine Wano'yla bağlantılı bana kalırsa.
Oda'nın Dragon Ball hayranı olduğunu ve dragon ball'dan bazı esinlenmeler, göndermeler vs yaptığını biliyoruz. Dragon Ball'da da zaman odası vardı. Goku vegeta vs odaya girip dakikalar içinde bir kaç yıllık anteraman yapıyorlardı. Oda'da bu tarz bir şey için altyapı yapıyor olabilir. Benim aklıma yattı.

Edit : (Örnek daha önce verilmiş zaten :) )
Evet, bu örnek sürekli veriliyor. İzlemiş kadar oldum DB'yi. :flaugh:

Teori bana pek olası gelmedi. Hiçbir kısımda Oden'in 20 yıl önce öldüğüne dair bir bilgi yok. Sadece adamın hükümdarlığı 20 sene önce sona erdirilmiş.

Oden bu olay esnasında kaçmış ve saklanmış olabilir. Birkaç önce yakalandığı zaman da oğlunu uşaklarına emanet edip, denize yollar. Oden'in soyunun devam ettiği bilinmesin diye, o mezarlar yaptırılır. Sonra onları kesin olarak ortadan kaldırmak için Jack onların peşine yollanır. Aynı bilgi Doflamingo'ya da verilir, ki Kaido ile bağlantısı olduğundan çocuğu görürse ele geçirmesi ona söylenir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık