Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Zaman Çarkı (Wheel of Time)

Nynaeve bölümleri de atlanmaz be.
Egwene de sonlara doğru çok sarmaya başladı.
Reyiz öyle böyle sıkmadıydı ya. Nynaeve'in gücüyle öne çıktığı yerler güzeldi. Nynaeve'i başta severken zamanla soğumuştum. Sonra tekrar ısındım.
En baştaki herkese kafa tutan Nynaeve zamanla dominantlığını yitirince soğumuştum. Egwene falan buna üstünlük sağlayınca nerede o Nynaeve diye arıyor insan. Sonra yine topladı.

Reyiz öyle böyle sıkmadıydı ya. Nynaeve'in gücüyle öne çıktığı yerler güzeldi. Nynaeve'i başta severken zamanla soğumuştum. Sonra tekrar ısındım.
En baştaki herkese kafa tutan Nynaeve zamanla dominantlığını yitirince soğumuştum. Egwene falan buna üstünlük sağlayınca nerede o Nynaeve diye arıyor insan. Sonra yine topladı.
Egwene'in öyle yapmacık şişirilmesi benim canımı çok sıkmıştı. Nynaeve öyle afallayıp kalacak biri değil ağzının ortasına payını verirdi normalde.
Ama ondaki değişim ve gelişim kızların arasında bence net en iyisi. Egwene tamam baya aşamadan geçti ve daha detaylıca gördük, ama Nynaeve hayat görüşünü, bakış açısını tamamen değiştirdi, bazı huyları bile değişti kadının. Ve hepsi de çok oturaklı oldu.

Yıldırım sahnesinde Palpatine gibi
unlimited poweeeer dese olurmuş ha.
Hakkıdır yiğidimin

Galad ile Berelain'in ilk karşılaşma sahnesi o kadar iyiydi ki bilmem kaç kitaptır sabırsızlıkla beklediğim Morgase'in ortaya çıkışına bile coşamadım. Bilinen dünyanın en güzel kadınıyla en yakışıklı erkeği karşılaşıyor ve anında birbirlerinden etkileniyorlar. Sonra da liseli aşıklar gibi davranıyorlar adsfjk Mükemmel. :D

Adamim Mat ya.

O benim karım ne lan ahahhaha :D
Ya bu hangi sahne, geçen gün kafamı karıştırdın. Galiba aynı sahneden bahsetmiyoruz.

Galad ile Berelain'in ilk karşılaşma sahnesi o kadar iyiydi ki bilmem kaç kitaptır sabırsızlıkla beklediğim Morgase'in ortaya çıkışına bile coşamadım. Bilinen dünyanın en güzel kadınıyla en yakışıklı erkeği karşılaşıyor ve anında birbirlerinden etkileniyorlar. Sonra da liseli aşıklar gibi davranıyorlar adsfjk Mükemmel. :D

Ya bu hangi sahne, geçen gün kafamı karıştırdın. Galiba aynı sahneden bahsetmiyoruz.
Altara'dan kaçtıkları zaman yahu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık