Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Gelecek arc Oruçu işler bence. Bu arc sonunda işlenmemiş iki nova kalıcak gibi Oruç ve Bonney.
Gelecek arc Elbaf olucak gibi gözüküyor.Mantıklı bir bağlantı kurmadığı sürece Orucu görmeyiz gibi geliyor.Tahminimce son savaşta Luffy'e müttefik olmaktan başka olayını görmeyiz karakteri sevsem bile.

Haki falan sürekli savaşlarda gelişiyor. Dayanıklı olan adamın hakisi daha hızlı artıyor. Bkz: Luffy
Yani Oruçun meyve aslında tam haki kasmalık. Doğru kullanırsa cidden ilk 2. ye girer.
Adam Elmas meyvesi yemeden kendini elmas kadar sert yapabilecek hala gelebilir.
Ama şuanlık hakkında hiç bir şey bilmediğimiz için zoro diyorum.

Mangaka’nın gözünde Kidd’dir diye tahmin ediyorum. Gösterdiklerine göre düşünürsek law’dır.

ilerde zoro olabilir ama henüz değildir. Zoro’nun zaman atlamasından önceki en güçlü ikinci saldırısıydı pica’ya attığı. Law onun daha iyisini yaptı punk hazard’da.
Dağ kesmek>>>pica’nın taşını kesmek. Vergo teklemek>>>pica teklemek (armament farkı baya var).
Meyve çeşitliliğine girmiyorum bile.

Diğer süpernovalara pek ihtimal vermiyorum. Kaptan oldukları halde ödülleri zoro ve sanji liginde. Tamam ödül güç göstermez ama kaptanlar sonuçta. Ve 2 yıl önce ödülleri zoro/sanji’den yüksekti+2 yıl boyunca yeni dünyadaydılar. O kadar dezavantaja rağmen bizimkiler yakaladı hemen.

Dağ kesmek>>>pica’nın taşını kesmek. Vergo teklemek>>>pica teklemek (armament farkı baya var).
Bu işlemleri ne kadar zorlukla yaptıklarını bilmiyoruz. Ancak ölüm kalım savaşında %100'ünü kullanıyor karakterler. Zoro, Pica'yı kestikten sonra kılıcında çentik olmamasına bakıyordu. Hedefi kesmek değil kılıca çentik bile attırmamakmış yani. Zoro'nun Vergo'yu da teklemeyeceğine dair bir veri yok. Law da güçlü olabilir Zoro da. Ancak bu kıyastan bir veri çıkmaz. Kişisel fikir olarak kalır.

zoro ve law arasında kaldım
ama zoronun eğitmeni üst düzey ve hedefi cok başka
manga normal ilerleyişi ve hikayesi gereği kk sağ kol olmasından mutevellit son manga son sayı san sayfada op evreninin en güçlü ikincisi olacağından hareketle,
zaman atlamasından sonra da şu an en güçlü odur

Mangaka’nın gözünde Kidd’dir diye tahmin ediyorum. Gösterdiklerine göre düşünürsek law’dır.

ilerde zoro olabilir ama henüz değildir. Zoro’nun zaman atlamasından önceki en güçlü ikinci saldırısıydı pica’ya attığı. Law onun daha iyisini yaptı punk hazard’da.
Meyve çeşitliliğine girmiyorum bile.

Diğer süpernovalara pek ihtimal vermiyorum. Kaptan oldukları halde ödülleri zoro ve sanji liginde. Tamam ödül güç göstermez ama kaptanlar sonuçta. Ve 2 yıl önce ödülleri zoro/sanji’den yüksekti+2 yıl boyunca yeni dünyadaydılar. O kadar dezavantaja rağmen bizimkiler yakaladı hemen.
Law'ın silahlanma hakisinin Zoro'dan daha iyi olduğunu savunan kaldı mı yahu, hem de bayağı fark varmış.:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık