Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Oruç demişim WCI zamanındaki gazla herhalde. Şimdilik Zoro diyorum, Kid yarattığı hayal kırıklığını düzeltebilirse oyumu değiştiririm.

Biz oyumuzu çoktan Oruça vermiştik :D
Senden Zoro'ya vermeni zaten beklemezdim de ama Oruç'un yaptığı icraatlar sağlamdı o zamanın popüleri oydu.(Snack gibi birini yenmiş muhtemelen Cracker'den güçsüzdür ama yinede iyi)Ona oy vermen normal,şuan mesela ne güçtedir tam bilemiyoruz.Kid'den hala bir şey görmedik,Law en son Dof'a yenilmişti,yeni hali nasıl bilmiyoruz.Zoro enma ile şuan komutan seviyesi var gibi.

Senden Zoro'ya vermeni zaten beklemezdim de ama Oruç'un yaptığı icraatlar sağlamdı o zamanın popüleri oydu.(Snack gibi birini yenmiş muhtemelen Cracker'den güçsüzdür ama yinede iyi)Ona oy vermen normal,şuan mesela ne güçtedir tam bilemiyoruz.Kid'den hala bir şey görmedik,Law en son Dof'a yenilmişti,yeni hali nasıl bilmiyoruz.Zoro enma ile şuan komutan seviyesi var gibi.
Oruçun meyvesi sayesinde güç kazanması da gayet kolay gibi duruyor. Hayvan gibi bir dayanıklılığı da var gibi. Oruç hala daha önde bence diğerlerine göre özellikle meyvesiyle.

Üye silindi 6669

Gelecek arc Oruçu işler bence. Bu arc sonunda işlenmemiş iki nova kalıcak gibi Oruç ve Bonney.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık