Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasında Smoker Ne Kadar Güçlenmiştir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Smoker Luffy'i ve Law'ı yenemeyeceğini anlayacak.Bu Arc sonrasında güçlenmek için birisinden yardım alacak ve ya bir adaya gidip kendi kendisini geliştirmek için çalışacaktır yoksa Smokerın ayakta durması zor gibi ya.

Katsura

Bir dövüşünü daha görüp karar vermek gerekir sonuçta law hazırlıksız yakalamış olabilir bir daha smokerın aynı numaraya iki kez düşeceğini sanmam daha dikkatli olacaktır tabi law yenmiştir o ayrı smokerın tam seviyesini anlamamız için bir savaşını daha görmemiz gerekir

varda kullanamıyor yani :D öyle içeride duruyor. Yok desek yeridir.
Tüm Kor-Amiraller Haki kullanabiliyor. Seride açıklanmış bir bilgi bu. Smoker'da bir Kor-Amiral olduğuna göre ve Tashigi'nin Haki seviyesini bildiğine göre Haki'si olması normal sonuç. Logia olduğu için de Busoshoku Haki'yi element halinde kullanamaması da böylece açıklanmış oluyor.

ben smokada zırh hakisinin de olmadığını düşünüyorum açıkçası. Sırf logia diye kor amiraldir. Tüm kor amirallerde haki var denmesi hep böyle olacağı manasına gelmez. Kiminde zırh yoktur gözlem vardır falan. Ama smokada şuan bir halt olmadığı kesin.
Zoro'da haki varmış gitti Yetilere yenildi Smoker hakisi olan Law'a yenildi diye mi kesinleşti bu durum ben anlamadım. Başkasının haki seviyesini bilmesi bence hakisi olduğunun göstergesidir.

ben smokada zırh hakisinin de olmadığını düşünüyorum açıkçası. Sırf logia diye kor amiraldir. Tüm kor amirallerde haki var denmesi hep böyle olacağı manasına gelmez. Kiminde zırh yoktur gözlem vardır falan. Ama smokada şuan bir halt olmadığı kesin.
Luffy'nin demesiyle de Zoro, Sanji ve Law'da da kesin Haki var diyemeyiz senin mantığına göre.

Yeni arcda Smoker biraz hayal kırıklığı yarattı ama Law gerçekten çok güçlü bir karakter olarak çıktı karşımıza. Ben şu anki Luffyden güçlü olduğunu düşünmüyorum ama ki bu Smoker'ın şanssızlığıydı Luffy'ı 3 defa yakaladı ve 3 de de başka biri tarafından kurtarıldı Luffy. Bir sonra ki karşılaşmada çok farklı bir Smoker görücez ama o vücut işi nasıl çözülecek bilmiyorum.

baran

bi gerçek varsa oda smoker in law ws sinde potansiyelini ortaya koyamayışıdır neden derseniz bence law çok akıllı smokerin güçlü oldugunu biliyordu o yüzden daha smoker ne oldugunu anlamadan kalbini söküp aldı... yoksa smokerin tüm gücü law ws sinde gördügümüz olaysa G5 de geçen 2 sene boşa geçmiş demektir bu adamdan bi tırt olmaz derim ... bekleyip görücez bence smoker çok daha iyisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık