Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasında Smoker Ne Kadar Güçlenmiştir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoker'i ben çok çok güçlü olarak görüyorum.
Law olan VS'si umrumda değil açıkcası.
Şu anki Luffy'den hemen hemen aynı güçte hatta bi adım daha güçlüdür.

benim görüşüm gelişmesi pek kayda değer değil gördükte bunu daha da gelişeceğini düşünmüyorum smokerin şu an smoker luffyle savaşırsa ezici üstünlükle luffy ağlatır smokeri

wolf D luffy

zoronun sanjinin ya da smokerın gücünü tam olarak görmedik ama benim görüşüm bu üçü birbirine yakındır. smokerın luffye tek avantajı logia olduğu için darbe almamasıydı ve artık böyle bir durum yok, bu yüzden smoker artık luffy ile karşılaştırılamaz bile bence. luffynin peşinde mutlaka birisi olacaksa bence D olan biri olmalı; belki coby D çıkar :D

bak konuyu kendinden smokera niye getiriyorsun bilmiyorum ama kimseyi ezmeye fln çalışmıyorum yukarda smokera da söyledim herkes fikrini söylemekte özgürdür ama diğerlerinin fikrine saygı duymak zorundadır.Sana gelirsek ace in haki kullanabildiğini füşünen bi insansın madem bu kadar eminsin bi video fotoğraf fln paylaş da bakalım ace in b. ve k. hakisine
ben var demedim ki olduğunu düşündüğüme getirdim ama sen anlarsın anlamazsın o senin sorunun

Ben lawın galibiyetinin temiz bir galibiyet olduğunu düşünüyorum fakat daha uzun bir vs izlemiş olsaydık lawın bu kadar kolay alt edeceğini düşünmüyorum yenildi diye ezik muamelesi yapmaya gerek yok gördükki law'da kendini süper bir şekilde geliştirmiş smokerin gücü konusuna gelirsek yeni dünyada yardımcı amiralliğe yükselmiş bir adam kendini illaki geliştirmiştir ve hala tam kapasite gücünü gördüğümüze inanmıyorum bekleyip göricez ama gücü konusuna gelirsek ben hala luffy ile başa baş dövüşeceğine inanıyorum

o işler öyle olmuyor ateş logiası karşısına geldiğinde hiç bir üstünlük sağlıyamamıştı ace tırıvırı bir adam olsa orada ezilir giderdi ha dersen ki lawa yenildi direk kompleks bir savaş olmadı lawla olsaydı durum değişe bilirdi bir anlık boşlukta sadece kalbini söktü aldı ...
Savaşta boşluk verecek kadar tecrübe edinmedi Law üstelik yenmeden iyice aşağıladı''burda olanlara senin aklın ermez'' diyerek aldı kalbi Lawın yeteneği bu kullandı meyvesinin verdiği güç bu kimse burda hileyle yendi diyemez law için hakkıyla yendi demekki.

Ace vs. Smoker olayı mangada gerçekleşmemiştir, Smoker'ın saldırısını Ace durduruyor ardından alevden duvar örüyor ve iki tarafta dağılıyor, yani ortada bir vs. gerçekleşmedi, tek hamlelik bir olaydı.

Konuya gelirsek Smoker bence baya gelişti, öyle Hancock'a iki hamlede yenilen Smoker'dan farklı bir seviyede bence ve Hancock'a yenilmez diye düşünüyorum, Law'a nasıl yenildi derseniz, cevabım Law fazla güçlenmiş olur, Luffy dengi boşuna demiyorum, üstüne adam Yonko indirmek gibi bir hedefe sahip, çoğu güçlü eleman bunu düşünemez bile.

Savaşta boşluk verecek kadar tecrübe edinmedi Law üstelik yenmeden iyice aşağıladı''burda olanlara senin aklın ermez'' diyerek aldı kalbi Lawın yeteneği bu kullandı meyvesinin verdiği güç bu kimse burda hileyle yendi diyemez law için hakkıyla yendi demekki.
bir boks karşılaşmasında ki beklenmedik zamanda çenesine alınan bir yumruk darbesiyle yığılan diğer boksör hesabı oldu evet sonucu diğeri yener ama o iyi diğeri kötü kavramlarını kullanmak yanlıştır ...

bir boks karşılaşmasında ki beklenmedik zamanda çenesine alınan bir yumruk darbesiyle yığılan diğer boksör hesabı oldu evet sonucu diğeri yener ama o iyi diğeri kötü kavramlarını kullanmak yanlıştır ...
Boksun amacı zaten açık vermeden gardını koruyarak savaşmak değil mi?
Smoker Lawa kayda değer tek saldırı yaptı ondanda law kurtuldu gerisinde olanları biliyoruz kural basit gardını düşürürsen yenilirsin rakibin o açığı yakalayacak kadar güçlü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık