Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasında Smoker Ne Kadar Güçlenmiştir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yani wbnin 2. kumandanında haki yok ordada fantazisine birbirlerinin içinde patladılar ...
Sen yanlış anladın sanırım. Orda ikiside logia birbirine bi üstünlüğü yok diye patlıyorlar birbirlerinin içinde. Haki olsa Smoker zarar görürdü zaten. Ace'te haki olduğu açıklanmadı,gördüğümüz kadarıyla haki kullanamıyordu.

niye smoker ın dediğine zıtlaşıyorsunuz ki adam kendi fikrini söylemiş siz de kendi fikrinizi söyleyin
ben de Smoker ı Garpın yerine görmüyorum Coby i görüyorum ama bu da benim fikrim yani
ayrıca logia larda hakiyi özelliklede B.haki yi çözemedim açıkçası misal amiraller WB nin saldırısını durdurmak için combo haki kullanırken kizaru luffy i tekmelerken ihtiyaç duymuyor nedense. K.haki de bir tek enelde gördük o da meyvesiyle kombine ediyordu. Şöyle açık açık meyvesiyle alakası olmadan haki görmedik
konuya dönecek olursam aslında 2y sonrası için bir şey demek henüz erken gibi geliyor, malum daha ne gördük ki. Gördüğümüz kadarıyla çokta uçuk bir şey görmedik zaten. Shicibukailer genel olarak vice amirallerden yanlarında askerleri bile olsa tek başına yenebiliyor. En bariz örnek hancock vs momongo ve tayfası. He momongoyla smoker ı bir tutmayabilirsiniz sizin görüşünüz. Garp gibi uçuk amiralliği reddetmiş istisnaları elbette bu kategoriye almıyorum tabii ki

niye smoker ın dediğine zıtlaşıyorsunuz ki adam kendi fikrini söylemiş siz de kendi fikrinizi söyleyin
ben de Smoker ı Garpın yerine görmüyorum Coby i görüyorum ama bu da benim fikrim yani
ayrıca logia larda hakiyi özelliklede B.haki yi çözemedim açıkçası misal amiraller WB nin saldırısını durdurmak için combo haki kullanırken kizaru luffy i tekmelerken ihtiyaç duymuyor nedense. K.haki de bir tek enelde gördük o da meyvesiyle kombine ediyordu. Şöyle açık açık meyvesiyle alakası olmadan haki görmedik
konuya dönecek olursam aslında 2y sonrası için bir şey demek henüz erken gibi geliyor, malum daha ne gördük ki. Gördüğümüz kadarıyla çokta uçuk bir şey görmedik zaten. Shicibukailer genel olarak vice amirallerden yanlarında askerleri bile olsa tek başına yenebiliyor. En bariz örnek hancock vs momongo ve tayfası. He momongoyla smoker ı bir tutmayabilirsiniz sizin görüşünüz. Garp gibi uçuk amiralliği reddetmiş istisnaları elbette bu kategoriye almıyorum tabii ki

Tayfanın en güçlüsü Luffy için 2 yıl eğitim yaptı Kid,drake ve law kadar değildir onlar 2 yıl yeni dünyadalardı tecrübeleri var deniliyor. zoroya sanjiye ''2 yıl yeni dünyada savaşan smokerı'' yener deniliyor burada bir absürtlük yok mu ? Zayıf deniliyor sebebi ise Law'a kaybetmesi naminin bedenine sanji nasıl girdi yol geçen hanı mı beden değiştirme işi.. Luffy nasıl köpek gibi aokijiye smokera vurucam diye hırs yapıyorsa aynısı bu adam da var 2 yıl aktif savaşarak geçirmiş ama gene sanjinin tekmesi insan üstü smoker east blueya geri dönsün lafları falan dönücek. Smoker fanı değilim ama hakkaten bir gariplik var bu kadar ''nefret'' kusulması mı desem ne desem bilemedim objektiflikle alakası yok yani bu yazılanların.

lawın yapacağı hamleyi engelleyemese bile tahmin etmesi gerekirdi en iyilerin savaşında luffy nin g2 hızına eşit olduğunuda gördük ve law ın süper insan gücü ve hızı olmadığını sen söylemiştin
Hoca yerden taş çıkarıp, kalbini sökeceğini adam nasıl tahmin etsin? Orda Kenbonshoku Haki'si olmayan biri en fazla saldırıyı engellemek için yerden kaya çıkardığını düşünür. Law'ın süper insan gücü yok ama muhtemelen iki tür Haki kullanabiliyor.

raslan tamam sen haklısın ace 3 hakide ustalaşmış sınırlı karakterlerden biri smokerdan korktuğu için hakilerini kullanamadı çocuk
böyle yaparak haklı olduğunu mu kanıtlamaya çalışıyorsun anlamadım amacın ne ne yani fikirlerinin aksini söyleyen insanlara böyle kabullenme ayağı yapıp kendini haklımı çıkarmaya mı çalışıyorsun ? ha öyle ise işimiz var desene bir iki kişi daha türerse ...

kaan4259

Sanji Smoker'ı yener bana göre. Ama öyle yok vurur Smoker'ı köyüne yollar demek başka bi olay. Objektif olarak bakarsak Sanji Smoker'ı yenebiliyor herhangi bir art niyet yok yani bunu derken.

sen önce savunduğun konuyla ilgili biraz bilgi sahibi ol daha sonra insanların seni ciddiye aldığını farkedersin
hahaha oda iyiymiş vallahi bilgi derken neyi kasıt ediyorsun smokeri ezme çalışmanın manası farklı gözükme çabası olmasından dolayı gelmiş kütüphanenin başındaki adama kafa tutuyorsun kendimi est geçtim :respect:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık