Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Yasopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 96 63.6%
  • Sevmem.

Kullanılan: 55 36.4%

• Kullanılan toplam oy
    151
Şu an sadece ödül olarak bakıldığında Usopp tayfada dördüncü sırada. Dışarıdan bakan, hiç bilmeyen biri Usopp için Kaptanın en güçlü üç adamından biri diyecektir. Yasopp'un olayı elbette böyle değildir, öven kişi Sengoku sonuçta. Bağlamak istediğim nokta şu. Acaba Usopp da seri sonunda tayfada kaptan dışındaki en güçlü üç üyeden biri olabilecek mi?

Babası Yonkou'nun en önemli adamlarından biri. Tayfada canavar üçlüden sonra bilinçsiz de olsa ilk haki açan kişi. Ayrıca çekirdek kadrodan. Yani Grandline'e girmeden önce de tayfada olan biri.

Jinbei yerine Usopp olsa beni daha çok tatmin ederdi; ama işte Oda'nın milattan önce 54 yılında söylediği Usopp her zaman en güçsüz kalacak lafı, cesaret eksikliği ve sürekli Troll sahnelerde kullanılması da olamayacağını düşündürüyor.

Gücü filan umrumda değil. Nefret ediyorum, iğrenç bir adam. Eşini ve çocuğunu öyle aşağılık bir nedenden dolayı terketmistir ki söylenebilecek söz bulamiyorum. Korsan bayrağı çağırıyormuş kendisini... Ne yapsa gözüme giremez. Usopp'un o ozguvensiz halleri ve annesinin ölümü aklima geldikçe daha da gıcık oluyorum. Bence Shanks bunu güvertede sallandirsin. :gamyon:
Hain.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık