Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yasakani no Magatama

Marco tam anka formunda hasar falan almıyor Kizaru'dan, ışınlar içinden geçip gidiyor. İlk dalga yasakani'yi kanatlarıyla topluca tutuyor, ikinci dalga ise vücudunun içinden geçip gidiyor. Bu açıdan Logiaların tamamında da aynı şey olacak. İçinden geçip gidecek, etkilenmeyecekler işte. Senin istediğin tam olarak ne, anlamadım. Barto bariyeri ile Sentoumaru, Rayleigh, Akainu, Aokiji ve Shanks de haki kalkanı ile rahat tutarlar yasakaniyi.
Buz ve kar'da sorun çıkabilir..

Buz ve kar'da sorun çıkabilir..
Sanmam, lazer ışını çeliği bile eritir dendi ama sen hiç ışın yeyince eriyen bir adam gördün mü? Hadi delinince içinden geçip gidiyor, defalarca patlamaya sebep olan ışınlar sonucu yakınlarda duran 1 kişi bile erimedi. O yüzden anti muhabbeti çıkacağını sanmam.

Marco tam anka formunda hasar falan almıyor Kizaru'dan, ışınlar içinden geçip gidiyor. İlk dalga yasakani'yi kanatlarıyla topluca tutuyor, ikinci dalga ise vücudunun içinden geçip gidiyor. Bu açıdan Logiaların tamamında da aynı şey olacak. İçinden geçip gidecek, etkilenmeyecekler işte. Senin istediğin tam olarak ne, anlamadım. Barto bariyeri ile Sentoumaru, Rayleigh, Akainu, Aokiji ve Shanks de haki kalkanı ile rahat tutarlar yasakaniyi.
Saldırılar Marco'nun içinden geçmiyor, yanlış anlamışsın o kısmı. Hasarı alıyor ama bedeni hızlıca iyileştiriyor.

Saldırılar Marco'nun içinden geçmiyor, yanlış anlamışsın o kısmı. Hasarı alıyor ama bedeni hızlıca iyileştiriyor.

Yanlışlık yok, doğruca içinden geçip gidiyor ışınlar. Marco tam anka formunda haki dışında hiçbir saldırıdan hasar almıyor. İyileştirme olayı, normal bedende yakalanıp hasar alırsa gerçekleşiyor.

Işınlar delip geçemeyeceği bir yüzeye çarptığı zaman patlıyor diye düşünüyorum.Çünkü pxler ışınları yere doğru nişan alıyor ve direk patlıyor.Yine Kizaru savaşta ayağını çok daha geniş bir ölçekte ışına çevirip yere vuruyordu.Patlama daha büyüktü luffyi İvankov uzaklaştırmıştı.

Yada ikinci bir ihtimal ışınlar atıldıktan belli bir süre sonra bir nesneye değdiğinde patlıyor.O zamana kadar delip geçiyor.

Delici etkisi yüzünden bariyer fayda etmez diye düşünüyorum.Logialar da etkilenmez.Haki kalkanı ne yapar orasını bilemiyorum.

Logia değil ki içinden geçsin . O saldırıların tamamını alıyor ve hızlı iyileştirmesini uyguluyor .

Logia değil ki nasıl bir savunma yahu? :D Logia'dan daha ender Marco'nun yeteneği. Sadece Logia mı fiziksel darbe almayacak?
Aynen öyle düşünüyorum . Antikde olsa zoan sonuçta . Herhangi bir maddeye dönüşmüyor . Sonuç alarak fiziksel darbe alıcak tabi ki . En azından bize söylenen bu .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık