Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yasakani no Magatama

Sizce hangi karakterler Yasakani No Magatama saldırısını hasar almadan üzerine alıp durdurabilir ?

Belki Jozu durdurabilir ama pek emin değilim, belki hasar alabilir lazer patlamaları sebebiyle. Bartolomeo'nun bariyeri tutar mı ondan da emin değilim, sizin görüşleriniz nedir ?

Adam ışın atıyor. Barto'nun bariyeri şeffaf yani ışık geçiriyor :D Adamın saldırısı direk bariyeri geçebilir gibi geldi bana :)

Barto'nun antisi kizarudur belki :D

Yoktur. Bi marco vardı istisna oda hasar aldımı tam hatırlamıyorum. Eğer haki ekleyemiyosa logialar sağ çıkar ama herkesin saldırıdan etkilendiğini varsaydım.

Bariyer ve deprem tutabilir, elmasın etkilenmeme ihtimali var, Moria gölgeden bir kalkan yapabilir, bunlar dışında da yok sanırım..

Ama logiaların ki durdurmak sayılmaz ki, en iyi ihtimalle hasar almasalar bile ışınlar içlerinden geçip gidecek, yani durduramayacaklar.

Evet aldı ama hemen iyileştirdi. Yani hasarsız bir şekilde patlamayı havada durdurdu.
Marco tam anka formunda hasar falan almıyor Kizaru'dan, ışınlar içinden geçip gidiyor. İlk dalga yasakani'yi kanatlarıyla topluca tutuyor, ikinci dalga ise vücudunun içinden geçip gidiyor. Bu açıdan Logiaların tamamında da aynı şey olacak. İçinden geçip gidecek, etkilenmeyecekler işte. Senin istediğin tam olarak ne, anlamadım. Barto bariyeri ile Sentoumaru, Rayleigh, Akainu, Aokiji ve Shanks de haki kalkanı ile rahat tutarlar yasakaniyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık