Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 39 30.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 89 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
Most punchable face bu. Mıymıy şımarık bir Elrond canlanıyor gözümde şimdi.

Sadece John Howe olacak biliyordum. Takım tamamsa güzel.
John Howe var sadece. Belki ekürisi de dahil olur sonradan. Senaryo bizzat Tolkien Scholar tarafından kontrol edilecekmiş. Ayrıca Vakıf özellikle Tolkien'in yazdıklarının dışına çıkılmamasını, doldurma kısımlarda saçma sapan şeyler yazılmamasını özellikle talep etmiş.

John Howe var sadece. Belki ekürisi de dahil olur sonradan. Senaryo bizzat Tolkien Scholar tarafından kontrol edilecekmiş. Ayrıca Vakıf özellikle Tolkien'in yazdıklarının dışına çıkılmamasını, doldurma kısımlarda saçma sapan şeyler yazılmamasını özellikle talep etmiş.
Tolkien vakfı Angmar temasını bile yasakladı deniyor o doğruysa ağır üzüldüm. Angmar bekliyordum heyecanla Sauron ön planda olunca mantıken yavuklusuda ön planda oluyor sonuçta. Angmarın kuruluşu bile olmayacak deniyor ama. Belki dizinin kalitesine göre Tolkien vakfı salar bazı koyduğu konu engellerini güvenlerini kazanırsa Amazon.

Tolkien vakfı Angmar temasını bile yasakladı deniyor o doğruysa ağır üzüldüm. Angmar bekliyordum heyecanla Sauron ön planda olunca mantıken yavuklusuda ön planda oluyor sonuçta. Angmarın kuruluşu bile olmayacak deniyor ama. Belki dizinin kalitesine göre Tolkien vakfı salar bazı koyduğu konu engellerini güvenlerini kazanırsa Amazon.
Malesef Angmar kısmı olmayacak diye duydum bende. Merakla beklediğim kısımlardandı.:ühü: İnş salarlarda zor.

Malesef Angmar kısmı olmayacak diye duydum bende. Merakla beklediğim kısımlardandı.:ühü: İnş salarlarda zor.
Cidden Witch king reisin hakkı verilecek film de hakkı verilmedi diyordum gene verilmeyecek gibi :( Dediğim gibi şuan Amazona güvenmek için bir sebebi yok Tolkien vakfının ilk 2 3 sezon cidden çok tatmin edici işler çıkartırlarsa duruma göre değerlendirme olacaktır gibi.

Vakıf sadece üçlemede ve filmde olan materyallerin kullanımını yasakladı. Telifin verilen bölümünde Angmar var, bu yüzden dizide de olacaktır.

Carnival Row ve The Boys gayet güzel dizilerdi, bu iki diziyi izlemek iyi geldi, Gayet güzel iş çıkaracaklar gibi geliyor tabi bir sezon 20 bölüm olacak diye de duydum umarım öyle değildir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık