Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] X Drake

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 173 83.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 35 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    208
İşlenirse görecez bakalım Sword'u da işlenecek o kadar şey varken ona sıra gelir mi bilmiyorum. Nova'lar salla pati geçiştirildi işte.
Tam aksibe Novalar bence şimdiye dek gğzek işlendi.

Bege koca arca damgasını vurdu.

Law zaten malumumuz.

Bonney hükümetin kalbinde.

Kid henüz pek işlenmedi gibi ama Law ile yonkou devirdikten sonrası için potansiyel vaat ediyor.

Hawkins ve Apoo dediğim gibi sadece

Drake ve Urogue'da da açık kapı var.

Bir de daha işlenecek 37382 tane şey var meselesi efsaneden ibaret. Gözüktüğü kadar çok birikmiş malzeme yok.

Bence En kötü nesilden Teach, Luffy, Zoro, Kid ve Law'dan sonra en güçlü kişi ve Canavar Korsanlarının üyesi olduğu zaman da en güçlü 3. üyesi olduğunu düşünüyorum. Wano hikayesi zaman-atlamasından önceden beri işleniyor ama şuana kadarki yaptıkları bence tatmin edici değil. Artık Wano'da pek bir şey yapacağını düşünmüyorum ama SWORD'un lideri olarak iyi işlerini göreceğiz bence.
Artık ifşa oldu bence Wano'dan sonra Denizcilere geri dönecek ve terfi alacak Koramiral rütbesine getirilir.

Tam aksibe Novalar bence şimdiye dek gğzek işlendi.

Bege koca arca damgasını vurdu.

Law zaten malumumuz.

Bonney hükümetin kalbinde.

Kid henüz pek işlenmedi gibi ama Law ile yonkou devirdikten sonrası için potansiyel vaat ediyor.

Hawkins ve Apoo dediğim gibi sadece

Drake ve Urogue'da da açık kapı var.

Bir de daha işlenecek 37382 tane şey var meselesi efsaneden ibaret. Gözüktüğü kadar çok birikmiş malzeme yok.
Bir Law'a işlendi diyebilirsin o kadar.

Bu adamlardan kaçı bir shici indirdi mesela ? Luffy'nin gezdiği yerlerde km başına 20 shici düşüyor ama bu adamların gezdiği yerlerde sadece yaban hayatı var ? Hadi X, Y, Z'yi geç Kid hiç olmazsa 1-2 shici indirseydi. Sorsan sözde Luffy'nin rakibi. Yersen. Ya yonkou ? Luffy hepsini temizleyecek(!) Kid ve diğer novalar armut toplayacak.

Bege'nin her yeri damga olsa nolur ? En nihayetinde novalar hikaye daha ilgi çekici olsun diye Akatsuki kıvamında seriye eklenmiş ama Akatsuki'nin yarısı kadar etkisi olmamış. Oruç diye bir adam var ama o kadar onemsememis ki Oda Yk4 aldı gitti deyip geçiştirdi herifi. Öyle yani. Bana göre kötü işlendi.

İlk yorumlara şöyle bir göz gezdirdim de beklentiler ne yüksekmiş arkadaş :D. Yonkou adayı diyen bile var. Yani ben hiç bu adamda o kadar ışık görmediğim gibi(yani abartıldığı kadar) böylesine abartıldığı zamanları da pek hatırlamıyordum :gamyon:

Bu adamlardan kaçı bir shici indirdi mesela ? Luffy'nin gezdiği yerlerde km başına 20 shici düşüyor ama bu adamların gezdiği yerlerde sadece yaban hayatı var ? Hadi X, Y, Z'yi geç Kid hiç olmazsa 1-2 shici indirseydi. Sorsan sözde Luffy'nin rakibi. Yersen. Ya yonkou ? Luffy hepsini temizleyecek(!) Kid ve diğer novalar armut toplayacak.
Sen sadece olaya kimi dövdü kime ne yaptı açısından yaklaşıyorsun. Yanlış anlama ama bence biraz dar bir yaklaşım. Yani Big Mom'ı WCI'da rezil eden Luffy'e 5. Yonkou dedirten o planlar falan hep Begeden çıkmışken sırf shici almadı diye işlenmedi demek haksızlık. Street Fight değil bu hikayeye etki ediyorlar mı o önemli benim için isterlerse hiçbirinin dövüşü olmasın.

İlk yorumlara şöyle bir göz gezdirdim de beklentiler ne yüksekmiş arkadaş :D. Yonkou adayı diyen bile var. Yani ben hiç bu adamda o kadar ışık görmediğim gibi(yani abartıldığı kadar) böylesine abartıldığı zamanları da pek hatırlamıyordum :gamyon:
Aslında süper nova için bence ideal. Hawkins kadar hayal kırıklığı olmadı bence.

Oda tarafından itibar suikastine uğramış Deli Yürek. Wano Arc'ıyla beraber manga kariyeri bitmiştir. Artık amaçsız bir müttefik olarak takılacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık