Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] X Drake

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 173 83.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 35 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    208
Çeviride lider diye geçtiğini hatırlıyorum ama tim kaptanıysa lider değildir o zaman.
Eğer çeviri böyleyse fikrimi değiştirdim.Lider gayet Kuzan olabilir Drake gibi ayrılan biri.

Bu ekip marine hükümet bilgisinde kurulan bir ekip mi yoksa gizli mi? Mangada var mı ipuçları ya da göze sokulan şeyler?
Ne Cp0 biliyor ne önceki filo amirali Sengoku ne de şu an Sakazuki.

Konuşmalara göre bu oluşum Cp0'ın pis işlerinden hiç hazzetmiyor.Kuzan'ın adaletine yakın gözüküyorlar ama üstlerinin de bu adaletle alakası yok.Oluşumu farklı düşünen denizci subayları kurmuş görünüyor.İçeriden değişiklik yaratmak amaçlı.Denizci düşmanı tabii ki değiller ama her bilgiyi de onlara sızdırmıyorlar.Yani denizcilerin ve hükümetin adalet anlayışını değiştirmek istiyorlar gibi.Korsan olaylarına da müdahil olarak.

Konuşmalara göre bu oluşum Cp0'ın pis işlerinden hiç hazzetmiyor.Kuzan'ın adaletine yakın gözüküyorlar ama üstlerinin de bu adaletle alakası yok.Oluşumu farklı düşünen denizci subayları kurmuş görünüyor.İçeriden değişiklik yaratmak amaçlı.Denizci düşmanı tabii ki değiller ama her bilgiyi de onlara sızdırmıyorlar.Yani denizcilerin ve hükümetin adalet anlayışını değiştirmek istiyorlar gibi.Korsan olaylarına da müdahil olarak.
Bir amiralin haberi olmadan böyle bir şey kuramazlar.Kafadaki adam kim ? Ortaya çıktıklarında bunların hain değil de bir planın parçası falan olduklarını kim açıklayacak Filo amiraline ? Bunlar olmadan böyle bir oluşum kurulmaz.Saçma yani.

Çeviride lider diye geçtiğini hatırlıyorum ama tim kaptanıysa lider değildir o zaman.
Eğer çeviri böyleyse fikrimi değiştirdim.Lider gayet Kuzan olabilir Drake gibi ayrılan biri.
Sword içinde Cobynin yetkisi daha fazla olmuş olur çeviri öyle olursa.

Swordun Rear Admirali Coby
Swordun Captaini Drake

Coby > Drake değildir rütbe olarak

Detaylı okumayınca her şey gözden kaçıyor ya. Teşekkürler. Smoker, Fuji, Aokiji vs potansiyel üyeler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık