Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Wit Studio One Piece Remake

Baştan başlamak gereksiz yere 10 yıl kaybettirecek çok aptalca bir hamle. Aynı etkiyi falan da vermez ses sanatçıları bile sıkılmıştır o arcları tekrar tekrar seslendirmekten anasını satayım.
Wit stuido işin içinden kalkarsa (net kalkar) müthiş etki bırakıcak bu remake. One piece dizisi zaten çok başarılı oldu dünya çapında rekorlar filan kırdı onu izleyenler animesine baktı ve eski çizimleri beğenmedi çoğu kişi. Bu remake ile birlikle one piece'e başlamak isteyen ama ilk bölümlerin çizimlerini beğenmeyen çoğunluk başlıcak. Kitle aşırı fazlalaşıcaktır

Baştan başlamak gereksiz yere 10 yıl kaybettirecek çok aptalca bir hamle. Aynı etkiyi falan da vermez ses sanatçıları bile sıkılmıştır o arcları tekrar tekrar seslendirmekten anasını satayım.
Kafamı kurcalayan tek şey müzikler. Onun dışında daha kötü yapmak için mevcut Toei 'nin izinden gitmeleri gerekir.

Zaten kalite anlamında animenin ilk sezonları da çok kaliteli değil. Hiç kimse ne kadar kaliteli anime diye izlememiştir.
Sadece hikayeyi baltalayacak kadar kötü değildi o kadar.

Remake denildiği için epey bir kısalma bekliyorum.

Wit stuido işin içinden kalkarsa (net kalkar) müthiş etki bırakıcak bu remake. One piece dizisi zaten çok başarılı oldu dünya çapında rekorlar filan kırdı onu izleyenler animesine baktı ve eski çizimleri beğenmedi çoğu kişi. Bu remake ile birlikle one piece'e başlamak isteyen ama ilk bölümlerin çizimlerini beğenmeyen çoğunluk başlıcak. Kitle aşırı fazlalaşıcaktır
Görsel kaliteyi allayıp pullamaya gerek yok belli bir kısma kadar OP'un animesinin çöküş yaşadığı yer belli. Bana ne reklamı görüp Oda'ya ekstra para kazandıracak izleyiciden. Zaten en çok izlenen zaten en çok bilinen eser. Ömürden ne kadar vakit gideceğinin bilincinde değilsiniz ID'ye kadar remake yapmaya vs gerek yok.

Görsel kaliteyi allayıp pullamaya gerek yok belli bir kısma kadar OP'un animesinin çöküş yaşadığı yer belli. Bana ne reklamı görüp Oda'ya ekstra para kazandıracak izleyiciden. Zaten en çok izlenen zaten en çok bilinen eser. Ömürden ne kadar vakit gideceğinin bilincinde değilsiniz ID'ye kadar remake yapmaya vs gerek yok.
Hocam zaten bana kalsa ben günceldeyim artık eski bölümler ile işim yok keşke dediğiniz gibi olsa. Ama olmicak yani çok büyük ihtimal onu demeye çalışıyorum. Keşke bize göre yapsalar ama olmayınca olmuyor

Serinin buna ihtiyacı vardı kesinlikle ama manga bittikten sonra maksimum 300-400 bölüme sıkıştırılan bir anime yaparlar diye düşünüyordum ben. Biz başlayalım bitirene kadar manga da final yapar diye düşündüler herhalde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık