Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Wit Studio One Piece Remake

Ya da Ace vs BB'nin bittiği yer bu animede bitmesin. Ace'in nasıl yenildiğini görelim gibi gibi. Saka vs Kuzan tabi bunların zirvesi olur.
bunların gösterilmemesi birazda luffynin karasakal ve (olursa)sakazuki ile olacak dövüşlerinin spoilerını vermemek için bence.Oda bu karakterlerin tüm tekniklerini luffy ile dövüşlerinde göstermek isteyecektir.
tabi bu remake sezon sezon yapılırsa ve malum bölümlere kadar luffynin söz konusu dövüşleri mangada çoktan işlenmiş olursa o zaman göstermelerine engel hiçbir durum kalmaz

Shingeki No Kyojin faktörünü hesaba katarak kaliteli ve güzel olma ihtimali var. Toei seriyi sakız gibi yaptı, böyle daha derli toplu olur. Hatta bir arkadaşın dediği gibi çocuksuluk korsan dünyasının atmosferini yansıtmak açısından daha az olması iyi olur.

Zaman atlaması sonrası tamamen düzenlenmeli. Ne öyle anime, anime değil, ışık yarışı gibiydi. İzlerken kör edecek. Umarım, bunlar düzgün yapar ki Shingeki No Kyojin faktöründen dolayı güzel olacağına inanıyorum. Şans verip izlerim.

Not: Özetle en baştan finale kadar kaliteli bir şekilde uyarlanmasını diliyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık