Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Günün sonunda dövüşten galip ayrılmadı mı Luffy? Berabere bitti de denilebilir ama sonuçta o sınırı aştı artık, bugün Luffy acaba Queen'in karşısında yenik düşer mi diye konuşmuyoruz mesela. Sen diyorsun ki bu sonuç çok zor alındı, eyvallah. Ama sonuçta alındı ve daha önce aynı skalada bir benzeri olmamıştı. Ben de buradan yola çıkarak adımlar daha da büyüyebilir diyorum.
Dostum BM arcındaki Luffy'nin Kata'yı aşması ile şimdiki Luffy'nin Kaido'yu aşması ya da Kid - Law'ın BM'yi yenebilmesi aynı şey mi? Bence bu iki durum arasında uçurum var. Bu mantık çerçevesinde kapatılabilecek bir fark değil yani sonuç olarak kimse müneccim değil adam yaparmı yapar ama bunu hiçbir şekilde mantığa oturtamaz. Zaten yapacağını da sanmıyorum. Çok çok erken karşılaştı bizimkiler bir yonko tayfası ile bunun sonucu olarak da fazlaca yardım alacaklar.

Zoro King'i Sanji Queen'i alacaksa niye o kadar nova, kızıl kın ve Marco Wano'da toplandı?

Hepsini Luffy'nin yanına yazmak kolay. Sanki Luffy Zoro ile Sanji'nin değil sadece Nami'nin Usopp'un kaptanı.

Bu Zoro ve Sanji diğer yonko astları gibi değil kaptanlarına daha yakın muhabbetine fazla bel bağlanıyor. Bence de doğru ama kimisi afedersiniz şeyini çıkarıyor.

Ashura ve denjiro'dan güçlü olduğunun garantisi yok.
Enma'nın Zoro'ya verilmesinin alt metninde bu yok mu? Ashura ve Denjiro değil, Zoro layık görüldü. Ya da Zoro onlardan daha fazla layık görüldü. Kimine göre Cavendish de Zoro'dan güçlüydü Dressrosa'da. Biraz ona benzetiyorum bu durumu. Hem büyük ihtimalle Shimotsuki soyundan Ryuma'nın torunu çıkacak bir adamdan bahsediyoruz. Oden'in emrindekilerden güçlü olsun bir zahmet.

Enma'nın Zoro'ya verilmesinin alt metninde bu yok mu? Ashura ve Denjiro değil, Zoro layık görüldü. Ya da Zoro onlardan daha fazla layık görüldü. Kimine göre Cavendish de Zoro'dan güçlüydü Dressrosa'da. Biraz ona benzetiyorum bu durumu. Hem büyük ihtimalle Shimotsuki soyundan Ryuma'nın torunu çıkacak bir adamdan bahsediyoruz. Oden'in emrindekilerden güçlü olsun bir zahmet.
Zoro'ya layık görülmedi. Orada takas yapıldı. Çünkü wano halkı için hazan suyu daha değerliydi. Ki çıkarabilir, ben buna çok şaşırmam ama kesinlik ibaresi yok. Yani denjiro'nun enma'yı alınca bayılacağını düşünmek komedi bence.

@Antagra git gide dns'ye dönüşüyorsun. Üzülüyorum...

Son düzenleme:
Reis her şey olsun ama Shimotsuki soyundan gelmesin ya. Zoro dediğimiz adam aileden gelecek olan pohpohlanmayla dünyanın en iyi kılıç ustası olmamalı. Sıfırdan gelip bu koltuğa yerleşmeli. O kadar antreman, çektiği çile biraz anlam kaybeder soyu sopu önem kazanırsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık