Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Vinsmoke Ailesi'nin En Güçlü Gördüğünüz Üyesi

En Güçlü Gördüğünüz Üye

• Kullanılan toplam oy
    111
Aklima nedense naruto geldi.Keske birinci ve ikinci hokage gibi olsalar.Gerci Hashiramanin gucu biraz agir gelir sanki.Ben onu Greenbull da bekliyorum.
Oyum ichiji ye. PraiseTheSun!!

Konuyu kimin açtığına dikkat etmeden konuyu açtım. Konuyu kimin açtığına dair aklımda bir isim vardı. O isim çıkmasın istedim. Çok istedim. Cani gönülden istedim ama olmadı. Olmadı...

Kimi neye göre değerlendiricez şimdi ?
Kimin ne dövüşünü, ne performansını gördük ?

Üzülüyorum böyle konulara :/
Haftaya ara var ve arkadaşta böyle bir konu ile boş haftayı bir nebze dolu geçirmek için açıyor. Yoksa o da biliyor bu karakterlerin güçlerinin belli olmadığını kaldı ki konu ailenin en güçlü üyesinin forumca tahmin edilmesini kapsıyor.
Güçleri ve performansları bilinseydi böyle bir konunun açılması zaten mantıksız olurdu.

Bu tür konularda iğneleme yapmak yerine sende aklındaki konuları ve yorumları paylaşıp ara verilen bu haftada bir nebze okuyabilecek/tartışabilecek vakit geçirebilecek şeyler üretebilir ve üyelere malzeme verebilirsin. Tavsiye ederim. :good:

Konuya gelince benim düşünceme göre Sanji hepsinden güçlü. [ Fanı değilim ]

Baba en babalarıdır. Sanjinin kardeşlerinden Reiju hariç hepsine üstünlük kurabileceğine inanıyorum. Reijuya da vuramaz reis, o da bi kadın ennihayetinde.

Babaları herhalde en gucluleridir.
Sanji konusu muamma ama muhtemelen kardeşler sıraya göre güçlü.

Şu Reiju istisna.

Haftaya ara var ve arkadaşta böyle bir konu ile boş haftayı bir nebze dolu geçirmek için açıyor. Yoksa o da biliyor bu karakterlerin güçlerinin belli olmadığını kaldı ki konu ailenin en güçlü üyesinin forumca tahmin edilmesini kapsıyor.
Güçleri ve performansları bilinseydi böyle bir konunun açılması zaten mantıksız olurdu.

Bu tür konularda iğneleme yapmak yerine sende aklındaki konuları ve yorumları paylaşıp ara verilen bu haftada bir nebze okuyabilecek/tartışabilecek vakit geçirebilecek şeyler üretebilir ve üyelere malzeme verebilirsin. Tavsiye ederim. :good:

Konuya gelince benim düşünceme göre Sanji hepsinden güçlü. [ Fanı değilim ]
Konu açılsın tabi. Açılan konu tahmin üzerine diyorsun ancak tahmin yapabilmek için de bir şeyler görmemiz gerekir. Yanlış mı ? Ben tahmin yapıcam ama nasıl ? Sayısal loto içerikli oluyor böyle konular. O yüzden diyorum. Bu yonkouların sadece adını bilip hangisi daha güçlüdür anketi açmak gibi bir şey.

@kadir t. geçen Jack vs. Kraker açtı. O da belki biraz erkendi ama en azından elde tutulacak bir şeyler var. Bir yerlere dayanarak yorum yapılabilir vs. Bundan bahsediyorum. Yoksa üretkenliği kınayacak halimiz yok, bir art niyetimiz de yok kardişim ;)

Bana göre iki seçenek var: Baba ve Sanji.

Çünkü Sanji sırayı bozacak kişi. Küçükken çöp olduğu için bozuyordu, şimdi de çok güçlü olduğu için bozmuş olacak. Numarayı onemsemiyorum o yüzden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık