Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Vinsmoke Ailesi'nin En Güçlü Gördüğünüz Üyesi

En Güçlü Gördüğünüz Üye

• Kullanılan toplam oy
    111
Arc sonunda Sanji buff alacak mevzusu ne?
Tatlı yapmayı mı öğrenecek demek bu, yapmayın arc boyu etliye sütlüye karışmadı ne buffu?Bu arc buff alsa alsa Brook ve Luffy alabilir hadi Zeus kontenjanından Nami de alsın , o kadar!
Germayı gördünüz diye diyorsunuz sanıyorum da o Germa bir tek Franky'e yarayabilir bir nebze.

Sanji Wanoda buff alacak.Kılıçlarla kapışmayı öğrenip ardından Kaido adamlarıyla çarpışsa kendine gelir.

Sanji bıçak ve kılıç kullanmasını biliyor. Sadece ellerini mutfak dışında kullanmıyor. Bunu açıklamıştı Enies Lobby arc'ında.

İchiden hep bir şeyler bekledik ama olmadı gerçi aile komple olmadı o ayrı bir konu :D
Sanji alır hepsini de abi o babanın tutumunu neydi öyle esir düşünce abowww :(

Sanjinin ailesinde kadınlarda iş var sadece.

Power rangers (super sentai/kamen rider) temalı aile olduğu için güç olarak tatmin etmeselerde çok sevdim renklerden ötürü hepsini. İchiji diyorum ben ve üşenmeyip bir geçmişten günümüze sanji konusu açayımda şimdiden sanji için yer olsun.

Bu arc uzayıcak belli şunlara tatmin edici vsler çizeceğini umuyorum :D

Sanji hariç İchiji’dir.
@Venomemre1907

Forumda Sanji ile ilgili 1 tane bile güzel konu yok hadi parmaklarına kuvvet.

2y sonraki ciddi hiçbir dövüşü olmamasına rağmen. Hiçbiri bir Sanji değildir diye düşünüyorum.
Bu arc tekrar ortaya çıkabilirler ama ortaya çıkıp fikrimi değiştirebilecek tek kişi Ichiji ama ona da pek ihtimal vermiyorum. Judge de Niji de geçerli sebepler olmasa Sanji'den temiz dayak yerlerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık